Aktar, Altundiş’i ziyaret etti

Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürü Haydar Aktar, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörü Ülkü Altundiş’i ziyaret etti.

Aktar, Altundiş’i ziyaret etti Güncel

Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürü Aktar, ziyarette, TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü görevine atanan Altundiş’e hayırlı olsun temennilerini ileterek yeni görevinde başarılar diledi. Aktar, kurumun el sanatları ve zanaatkarlığa destek vermesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Elazığ’ın bu desteklerden optimum derecede faydalanması için üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.

‘Projelere hibe sağlanacak’

TKDK İl Koordinatörü Altundiş de, Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürü Aktar’a ziyaret ve iyi niyetli temennileri için teşekkür ederken, TKDK’nın 2020’ye kadar uygulanacak IPARD II programında el sanatları ve zanaatkarlık sektöründe sunulan projelere yüzde 65 oranında hibe sağladığını ve bu hibelerden Elazığ’ın azami derecede faydalanması için tüm paydaş kurum ve şahıslara istişare içinde olacaklarını kaydetti. El sanatları ve zanaatkarlık sektöründe IPARD II 1. Çağrı’da proje kabulleri sağladıklarını vurgulayan Altundiş, ilgili sektörden daha fazla proje alınması için tüm paydaşlarla sinerji yakalayıp başarılı olacaklarına inandığını söyledi. (Haber Merkezi)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet