KOSGEB desteği Elazığ’a yeni bir işletme kazandırdı

KOSGEB tarafından verilen girişimcilik desteği ile kurulan işletmenin açılışı yapıldı. İşletmenin açılışında konuşan KOSGEB İl Temsilcisi Hakan Sönmez, iş fikri olan girişimcileri girişimcilik desteği ile kurulan işletmeleri görmeye davet etti.

KOSGEB desteği Elazığ’a yeni bir işletme kazandırdı Güncel

Haber: Faik AKGÜN

Elazığ KOSGEB Elazığ İl Müdürlüğü tarafından verilen girişimcilik desteği ile yeni bir işletmeye daha kavuştu. Harita Mühendisi Şenol Arslan’ın KOSGEB’ten aldığı destekle kurduğu işletmesinin açılışı yapıldı. İşletmenin açılışı ETSO Başkan Yardımcısı Mustafa Tetik ve KOSGEB temsilcisi Hakan Sönmez tarafından yapıldı.

“BÜTÜN İŞLETMELERİN YANINDA OLDUĞUMUZUN BİLİNMESİNİ İSTİYORUZ”

ETSO Başkan Yardımcısı,  Mustafa Tetik, açılış sonrasında yaptığı açıklamada ETSO olarak yeni açılan ve açılacak olan bütün işletmeleri desteklediklerini ifade etti. Tetik konuşmasında, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nu temsil etmek için ilimize kazandırılan işletmenin açılışına katıldık. ETSO olarak İlimizde kurulacak büyük ya da küçük ölçekli bütün işletmelerin yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Bu vesileyle yeni açılan bu işletmenin ilimize ve sahiplerine hayırlar getirmesini temenni ederken bol kazançlar diliyorum.” dedi

SÖNMEZ İŞ FİKRİ OLANLARI İŞLETMELERİ GÖRMEYE DAVET ETTİ

KOSGEB İl Temsilcisi Hakan Sönmez ise yaptığı değerlendirmede, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Soylu Yapı Limited Şirketi’nin açılışını yaptık. Bu işletmemizin şehrimize hem ekonomik hem de istihdam anlamında ciddi bir katkı sunacağını düşünüyorum. İlimize katkı sunacak bir işletmenin açılışını yapmanın bizi mutlu ettiğini belirtmek istiyorum. İşletmemiz KOSGEB ‘in girişimcilik desteği ile kurulmuş bir işletmedir. KOSGEB Elazığ İl Müdürlüğü olarak yeni açılan işletmelerimize girişimcilik desteği vermekteyiz.  İş fikri olan ve girişimcilik desteğine ihtiyaç duyan bütün vatandaşlarımızı girişimcilik desteği ile kurulan işletmelerimizi görmeye davet ediyorum. Ben bu işletmeyi kurduğu için işletmeci kardeşimiz Şenol Arslan Bey’e çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet