Başkan Arslan’a ziyaretler sürüyor

Elazığ Ak Parti Milletvekili Tahir Öztürk ve TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasemin Açık, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Başkan Arslan’a ziyaretler sürüyor Güncel

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı makamında ziyaret eden AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, Elazığ TSO’nun iş dünyasının lokomotifi olduğunu belirterek, “Hizmet ve bayrak yarışında yeni dönemde bayrağı teslim alan Sayın Asilhan Arslan ve ekibinin ben gerek iş dünyasına gerekse ilimize çok önemli hizmetler vereceklerine inanmaktayım. Biz bu süreç içerisinde gerek milletvekilleri olarak gerekse ilimizin diğer yöneticileri, bürokratları, sivil toplum kuruluşları ve iş dünyamızla el ele vererek güçlü bir şekilde hizmetlerimize inşallah kaldığımız yerden devam edeceğiz.” dedi. Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan da yaptığı değerlendirmede, “Hedefimiz, ilimizin mevcut potansiyellerini ayağa kaldırarak şehrin sosyo, kültürel ve ekonomik kalkınma ve gelişmesine öncülük etmektir. Ticaret ve Sanayi Odamız tarihten bugüne bu misyonla hareket etmiştir. Bizler de sorumluluk üstlendiğimiz bu dönemi kalıcı hizmetlerle tamamlayarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir şehir bırakmanın sorumluluğu ve heyecanını taşımaktayız.” ifadelerinde bulundu.

TOPLUMUN HER KESİMİNDEN ARSLAN’A YOĞUN İLGİ

Başkan Arslan’a bugün yapılan ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretlerine TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Yasemin Açık, HAZARSAM Başkanı Prof.Dr. Bilal Çoban, Eski Belediye Başkanlarından Şükrü Kacar, Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, İl Gıda ve Tarım Müdürü Turan Karahan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Demirbağ, Fırat Teknokent Müdürü Prof. Dr. Erhan Akın, Elazığ ASKON Başkanı Osman Özçelik ve Yönetim Kurulu, ELSİAD Başkanı Mustafa Gökçe ve Yönetim Kurulu, Sebze Hali Dernek Başkanı Resul Kırılmaz, TOBB Elazığ ve Doğu Anadolu Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuran Tekocak, STK temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, kültür ve sanat dünyası temsilcileri, iş dünyası temsilcileri ve toplumun birçok kesiminden vatandaş katıldı. (Bülten)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet