Engelli vatandaşlarımız hipodromda ağırlanacak

Elazığ Hipodrom’unda hafta sonu önemli bir organizasyon gerçekleştirilecek. Akçakiraz Beldesi’nde bulunan engelli vatandaşlar ve aileleri hipodromda ağırlanacak. Hipodromda pony at bineği etkinliği de düzenlenecek.

Engelli vatandaşlarımız hipodromda ağırlanacak Spor

İbrahim KARAKULAK

Elazığ Hipodromu’nda Pazar günü Akçakiraz Beldesi’nde yaşayan engelli vatandaşlar ve aileleri ağırlanacak. Organizasyonda piknik etkinliği ile pony at bineği etkinliği düzenlenecek. Akçakiraz Bermaz Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Türkiye Jokey Kulübü Elazığ Hipodrom Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan organizasyonla ilgili Dernek Başkanı Mehmet Aydoğan açıklamada bulundu.

BAŞKAN AYDOĞAN ELAZIĞ HİPODROM MÜDÜRLÜĞÜ’NE DAVET ETİİ

Aydoğan açıklamasında; “Derneğimizin en önemli amacı doğal afetlerde meydana gelecek ve insanları etkileyebilecek durumlarda maddi ve manevi olarak yardım ederek köy halkımızın yanında olmaktır. Dernek olarak gayemiz dil, din, ırk, cinsiyet gibi hiçbir ayrımı gözetmeden yardıma muhtaç insanların ihtiyaçlarını karşılamak insanların sosyal sorumluluk bilincini yardımlaşma ve dayanışma duygusunu geliştirmektir. Akçakiraz Beldesi’nde bulunan engelli kardeşlerimizi ve ailelerini moral ve motivasyonlarını arttırmak amacı ile Pazar günü Elazığ Hipodrom Müdürlüğü’ne davet ederek hem piknik etkinliği hem de pony at bineği etkinliği planlamıştır.” Dedi.

“SOSYAL İMKÂNLARIMIZI SUNMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ”

Türkiye Jokey Kulübü Elazığ Hipodrom Müdürlüğü de konuyla ilgili yazılı bir açıklama yayımladı. Açıklamada; “Biz de Türkiye Jokey Kulübü Elazığ Hipodrom Müdürlüğü olarak dernek başkanı ve misafirlerinin güzel bir gün geçirmeleri için sosyal imkânlarımızı sunmaktan mutluluk duyuyor ve halkımızı bu vesile ile güzel havalarda hipodromumuza bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet