Sürmeli; “Bu takım şampiyon olacak”

Elazığspor Teknik Sorumlusu Muammer Sürmeli; “Puan farkı Altınordu ile 2’ye düştü. Biz play-offa gideceğiz ve play-offtan da şampiyon olarak çıkacağız. Ben inanıyorum, siz de inanın.” dedi.

Sürmeli; “Bu takım şampiyon olacak” Spor

İbrahim KARAKULAK

 

 

Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Sürmeli; “Beraberlik bile bize yaramıyordu. Görmediğimiz bir pozisyonda golü yedik. Oyunu riske almayı düşündüm. Oyunu riske alacaktım. 1-0’dan sonra 4-3-1-2’ye döndük. Golü bulduk böylece. Gol atmasaydık bir stoper çıkarıp Mertan’ı santrafora almayı düşünüyordum. Arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Galibiyet almayı bir kenara bırakın antrenmanlarda bile %100 performansla çalıştılar. Bunu bile çok takdir etmek gerekir. Emekleri için çok teşekkür ediyorum. Galibiyeti herkese hediye etmek istiyorum” dedi.

TOM HAKKINDA NE DEDİ?

İlk yarıda sakatlanarak oyundan çıkan Muhamme İldiz ve Tom hakkında da konuşan Muammer Sürmeli; “Hastaneye götürüldü tam bilgi sahibi değilim. İhtiyacımız vardı, oyuna iyi de başlamıştı. Tom da gördüğüm kadarıyla pek katkı sağlayamadı ve inandığım şeyi yaptım, oyundan aldım.” diye konuştu.

“BEN İNANIYORUM, SİZ DE İNANIN”

Şampiyon olacaklarına inandığını kaydeden Elazığspor Teknik Sorumlusu Muammer Sürmeli; “56 puan yapacaklarına inandıklarını kaydeden Sürmeli, “56 puan yaptıktan sonra rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Puan farkı Altınordu ile 2’ye düştü. Biz play-offa gideceğiz ve play-offtan da şampiyon olarak çıkacağız. Ben inanıyorum, siz de inanın. Elazığ bunu hak etmiyor yalnız, herkes bu taşın altına elini koymalı. Bu takım şampiyon olacak.” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet