Soylu’ya önemli görev

Türkiye ve dünyanın birçok noktasına yayınlarını ulaştıran 27 medya kuruluşunun yer aldığı Türkiye Medya Platformu Yönetim Kurulu Crowne Plaza’da gerçekleştirilen seçimle belirlendi. Yönetim Kurulu üyeliğine, Kanal 23 televizyonu ve Doruk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu da seçildi.

Soylu’ya önemli görev Güncel

42 dünya ülkesinde milyonlarca televizyon izleyicisine aralarında Elazığ Kanal 23 televizyonun da bulunduğu 27 televizyon kanalının yayınlarını,  gelişmiş teknoloji ile kablolu olarak ulaştıracak olan, medya kuruluşlarının sahiplerinin katıldığı toplantıda, Türkiye Medya Platformu Yönetim Kurulu’na oy birliği ile seçilen üyelerin isimleri ise şöyle: Burak Soylu – Kanal 23 – Elazığ, Tayyar Türkeş – Bursa TV- Bursa, Şahin Turgun – Kanal 41 – Kocaeli, Bayram İlhan Yalçın- TV 26 – Eskişehir.

“ÖNCELİĞİMİZ TELEVİZYONCULUĞUN STANDARTLARINI YÜKSELTMEK OLACAK”

Doruk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu, İstanbul’da gerçekleştirilen toplantı sonrası yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Öncelikle gerçekleştirilen bu önemli toplantıda bizleri yalnız bırakmayan ve toplantımızı onurlandıran, desteğini her zaman yakından hissettiğimiz, Doruk Medya Grubunun Kurucusu ve Onursal Başkanımız Sayın İbrahim Taşel Beyefendiye sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Kendisi bizim her zaman akıl danışacağımız ve şehrimizin yetiştirdiği marka isimlerden biridir. Türk-sat 4/a bandından yayın yapan ve ülkemizin saygın televizyon kanallarının bulunduğu Türkiye Medya Platformunun Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiş olmam gerek şehrimiz ve gerekse yerel medyamızın sorunlarını dile getirme ve en üst düzeyde çözüm yolları arama noktasında çok değerli ve önemlidir. Şahsıma ve diğer Yönetim Kurulu üyelerimize büyük bir sorumluluk yüklenmiştir. Bu bağlamda yapacağımız çalışmalarda öncelik Türkiye’de yayıncılık alanında yapılacak iyileştirmeler ve yerel televizyonculuğun standartlarının yükseltme olacaktır. “dedi. (Bülten)

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet