Uzun’dan Borsa ve ETSO’ya hayırlı olsun ziyareti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun ve üyeler, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve Elazığ Ticaret Borsasını ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Uzun’dan Borsa ve ETSO’ya hayırlı olsun ziyareti Güncel

MÜSİAD Heyeti ilk olarak Elazığ Ticaret Borsasında güven tazeleyen Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ettiler. Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’a hayırlı olsun temennilerinde bulunan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun , “Önümüzdeki 4 yıl süresince ilimize sağladığınız katkıların artarak devam edeceğine inanıyoruz. MÜSİAD olarak ilimize katkı sağlayacak hangi proje olursa olsun çağırdığınızda hemen yanınızda olacağımızı belirtiyoruz. Uzun yıllardır İlimiz içinde güzel hizmetler ve çalışmalar yapan Başkan Dumandağ’ın yeniden Elazığ Ticaret Borsası Başkanlığına seçilmesini tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.”dedi. Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ise “MÜSİAD Başkanı Hasan Uzun Başkanımızın göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz. Tabi ki MÜSİAD’ın her zaman desteklerini arkamızda görmüşüzdür. Bu yeni süreçte de sizinle beraber Elazığ’a çok güzel şeyler yapacağımıza inanıyoruz.”diye konuştu.

İKİNCİ ZİYARET ETSO’YA

Başkan Uzun ve beraberindeki heyet daha sonra Elazığ Ticaret Sanayi Odası Başkanlığına seçilen MÜSİAD Üyesi Asilhan Arslan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ekonomik ve sosyal gelişmelerin değerlendirildiği ziyarette, karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Uzun, “İlimizdeki odalar ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte ilimize ve iş dünyamıza güzel hizmetler vermeye devam edeceğiz. Seçimi kazanıp Elazığ’ımız için güzel hizmetler yapacak olan ETSO Başkanı ve ekibini tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi. Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Arslan ise, sivil toplum kuruluşlarının önemine işaret ederek, her zaman STK’lar ile birlikte şehrin meselelerini konuşup istişare ettiklerini belirtti. ETSO Başkanı Arslan, “Elazığ iş dünyasında resmi anlamda temsil eden en önemli sivil toplum örgütünün Ticaret Ve Sanayi Odasının Başkanlığını yürüteceğiz. Bundan sonra bizlere düşen, şehrin meselelerini en iyi şekilde masaya yatırıp, çözümler üretmek ve yenilikler katan bir yaklaşım ile şehrimize hizmet etmek olacaktır.” dedi. (Bülten)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet