TSYD 55 yaşında

TSYD’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle Elazığ temsilcisi Coşkun Kamaç bir mesaj yayımladı. Kamaç, Türkiye’nin en önemli ve güçlü basın-medya meslek grubu olan TSYD’nin 55. kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Elazığ’da görev yapan spor medyası için daha iyi şartların oluşması adına gayret göstermeye devam edeceğini söyledi

TSYD 55 yaşında Spor

Kısa adı TSYD olan Türkiye Spor Yazarları Derneği, 55. yaşında…

1655 ÜYESİ VAR

 14 Nisan 1963 tarihinde kurulan ve muhabir, yazar, foto muhabiri ve kameramanları aynı çatı altında toplayan TSYD’nin, Türkiye çapında 1655 üyesi, 10 şubesi ve 65 il temsilciliği bulunuyor. TSYD Elazığ temsilcisi Coşkun Kamaç da yazılı bir mesaj yayınlayarak TSYD’nin kuruluşunun 55. Yıldönümünü kutladı.

“ARKADAŞLARIMIZIN DAHA İYİ ŞARTLARDA HİZMET EDEBİLMELERİ ADINA GAYRET GÖSTERMEYE DEVAM EDİYORUZ”

TSYD İl Temsilcisi Coşkun Kamaç’ın açıklamaları şöyle;

Ülkemizin en önemli ve güçlü meslek grubu olan TSYD, isminin önüne Türkiye ibaresini alan ender dernekler arasındadır. TSYD aynı zamanda ülkemizdeki sportif müsabakalarda akreditasyonu yapan kuruluştur. Bu nedenle sorumluluğunu aldığı basın tribününde görev yapan arkadaşlarımızın daha iyi şartlarda hizmet edebilmeleri adına gayret göstermeye devam ediyoruz.

“TSYD’NİN KURULUŞUNUN 55. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUM”

Göreve geldiğimiz günden itibaren de ilimizde görev yapan spor medyasına mensup arkadaşlarımızın daha iyi fiziki şartlarda görev yapmaları için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İnşallah yeni stadyumumuzun yapılıp hizmete girmesiyle basın tribününde çok daha iyi şartlarda hizmet sunacağımızı belirtmek isterim. Bu duygularla TSYD’nin kuruluşunun 55. Yıldönümünü kutluyor, vefat edenlere Allah’tan Rahmet diliyorum. Öte yandan TSYD Genel merkezi, 14 Nisan Cumartesi günü Levent Camii’nde öğlen namazının ardından ebediyete intikal etmiş kurucular, eski başkanlar ve üyeler için Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif okutturdu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet