Futbol Okulu ilk meyvesini verdi

Elazığspor Futbol Okulu ilk meyvesini verdi… Resmi açılışı 23 Nisan tarihinde olmasına rağmen antrenmanlarını hızla sürdüren okulda Yusuf Özay uzmanlar tarafından keşfedilerek, Tetiş Yapı Elazığspor altyapısına kazandırıldı.

Futbol Okulu ilk meyvesini verdi Spor

İbrahim KARAKULAK

Elazığspor Kulübü iş birliği ile hayata geçirilen ve camiada bir ilk olarak duyurulan Elazığspor Futbol Okulu, resmi açılışını 23 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirecek. Resmi açılıştan önce yaklaşık 3 haftadır antrenmanlara başlayan okulda çalışmalar hızla devam ediyor. Öğrencilerine temel futbol eğitiminin yanı sıra teorik ve futbol ahlakını da benimseten ve Elazığspor'a potansiyel yıldız adayları kazandırmayı hedefleyen okul, ilk öğrencisini bordo-beyazlı kulübün altyapısıyla buluşturdu…

ÇAKAR'IN TAVSİYESİ, KAPLAN'IN GÖZLEMLERİYLE…

2005 doğumlu olan Yusuf Özay, Elazığspor Futbol Okulları Sportif Direktörü Fatih Ahmet Çakar'ın tavsiyesi ve Elazığspor Alt Yapılar Genel Koordinatörü Mehmet Kaplan'ın gözlemleri doğrultusunda, Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü U-13 grubu takımıyla, alt yapıda antrenmanlara başladı.

HER İKİ AYAĞINI DA KULLANABİLİYOR

Orta saha mevkiinde oynayan Yusuf, her iki ayağını da ustalıkla kullanırken, zekasıyla oyun kurmada da takıma katkı sağlıyor. Çalışma ve yeteneğin aynı anda kullanıldığında işe yarayacağının bilincinde olan yetenekli oyuncu Yusuf Özay, şimdiden geleceği parlak yıldız oyuncular arasında gösteriliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet