Erdem: Cemiyetimiz paydaşları ile daha da güçlenecek!

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı Semih Erdem, cemiyetin yeni hizmet binası açılış törenine bizzat katılan, açılışı tebrik etmek maksadıyla; çiçek gönderenlere, mesaj gönderenlere ve telefon İle arayıp hayırlı olsun temennilerini iletenlere sonsuz teşekkür etti.  Başkan Erdem, “Cemiyetimiz paydaşları ile daha da güçlenecektir” diyerek açılışın ardından bir de teşekkür mesajı yayımladı.

Erdem: Cemiyetimiz paydaşları ile daha da güçlenecek! Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

FHGC Başkanı Semih Erdem bu göreve talip olduktan sonra yönetim kurulu üyeleri ile birlikte FHGC’yi daha da etkin bir cemiyet haline getirmek için var güçleri ile çalıştıklarını ve de bu doğrultuda çalışmalarına devam edeceklerini hatırlattı.

“CEMİYETİMİZ ARTIK DAHA YAKIŞIR BİR BİNADA HİZMET VERECEK”

Başkan Erdem, “Cemiyetimizin eski binasını göreve gelir gelmez değiştirdik. Artık cemiyetimizin çalışmalarını daha da yakışır bir binada sürdüreceğimiz için son derece mutluyuz. Geçtiğimiz günlerde bu mutluluğumuzu kent protokolümüz ve de üyelerimiz ile de paylaştık. Bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayanlara sonsuz teşekkürler” dedi.

“MUTLULUĞUMUZU PAYLAŞANLARA, SONSUZ TEŞEKKÜRLER”

Geçtiğimiz günlerde cemiyetin yeni hizmet binasının açılışını yoğun bir katılımla gerçekleştirmenin  kendilerini mutlu ettiğini de belirten başkan Erdem, “Açılışımıza; Elazığ protokolü eksiksiz bir şekilde katılarak  mutluluğumuza ortak oldu. Açılış törenine bizzat katılım gösteren Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Alpay Gökçe, , ETSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanı Mahir Sönmez, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem, HAZARSAM Başkanı Bilal Çoban, birçok STK temsilcimiz ve değerli meslektaşlarımız katılım göstermiştir. Açılışımıza bizzat gelemeyenler ve yanımızda olamayanlar ise gerek tebrik çiçekleri gerekse tebrik mesajları ve de gerekse de tebrik telefonları ile bizim yanımızda olduklarını hissettirdiler. Cemiyetimizin ve basın camiamızın paydaşları ile birlikte daha da güçleneceğine inancımız tamdır. Bize bu hissi aşılayan ve her daim yanımızda yer alan herkese sonsuz teşekkürler “ diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet