Kavga ihbarına gelen polise sürpriz kutlama

10 Nisan Polis Günü dolayısıyla Akpınar Mahallesi’nde bulunan Büyük Doğu Spor Merkezi çalışanları polis memurlarına özel bir sürpriz hazırladı. Gelen ihbar üzerine Spor Merkezinin bulunduğu bölgeye gelen polis memurları ise sürpriz bir kutlama ile hem şaşkınlık yaşadı, hem de mutlu oldu.

Kavga ihbarına gelen polise sürpriz kutlama Güncel

Haber: Fatih ATABEY

Önceki gün 10 Nisan Polis Günü ve Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümüydü. Gün dolayısıyla birçok etkinlik ve kutlama düzenlendi. Ancak bu kutlamaların en sıra dışı olanını ise Büyük Doğu Spor Merkezi çalışanları gerçekleştirdi. Polisi arayarak Spor Merkezinde kavga olduğu yönünde ihbarda bulunan çalışanlar daha sonra gelen polis memurları için bir sürpriz hazırladı. Kavganın büyük olduğunu düşünen polis memurları ise yaklaşık 6 ekiple hemen Spor Merkezinin bulunduğu alana intikal etti. Spor Merkezine gelen polisler burada alkışlar ile karşılandı. Daha sonra Spor Merkezi çalışanları ile tek tek tokalaşan polis memurları baklava ikramını da geri çevirmeyerek bir süre gençler ile sohbet etti. Polis memurları daha sonra etkinlikten dolayı Büyük Doğu Spor Merkezi işletmecisi Fatih Sayer ve çalışanlarına teşekkür ederek oradan ayrıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

fatih sayer @her şartta polise, askere destek olmak gerekiyor.

12 Nisan 2018 17:02

para için yapılacak değil, sevda ile yapılacak meslekler olan asker ve polisimizin Büyük Doğu Bay-Bayan spor merkezi olarak az da olsa yüzlerinde mutluluk ifadesi oluşturabildiysek ne mutlu bize. Vatan size minettardır.

Haber Scripti: Medya İnternet