Başarılı boksörler milli takım kampında

Son yıllarda başarıdan başarıya koşan boksörlerimiz Gizem Özer ve Gülistan Gezici, Çankırı ve Trabzon'daki milli takım kamplarına katıldı.

Başarılı boksörler milli takım kampında Spor

İbrahim KARAKULAK

Ringlerde Elazığ'ı gururla temsil eden başarılı boksörlerimiz Gizem Özer ve Gülistan Gezici, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında milli takım kampına katıldılar.

GİZEM ÖZER ÇANKIRI'DA

Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığı'nın 8 ve 16 Nisan 2018 tarihleri arasında Çankırı ilinde gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyonası son etap kampına Elazığlı genç bayan boksörümüz 64 kiloda Gizem Özer katıldı. Yoğun bir kamp programına tabi tutulacak olan başarılı boksörümüz, Avrupa Şampiyonası için de son hazırlıklarını burada gerçekleştirecek.

GÜLİSTAN GEZİCİ TRABZON'DA

İlimizin bir diğer başarılı boksörü Gülistan Gezici ise Trabzon'a gitti. Elazığlı büyük bayan 64 kilo boksörümüz Gülistan Gezici, 8 ile 25 Nisan 2018 tarihleri arasında Trabzon Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde Avrupa Şampiyonası hazırlık kampına katıldı.

CEMİL DÖNDÜ; “BİZLERİ GURURLANDIRACAKLARINA İNANIYORUM”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Bölgesi ve Milli Takımlar Boks Antrenörü Cemil Döndü; “İki Elazığlı boksörümüz milli takım kamplarına davet edildi ve şu an bu sporcularımız yoğun geçecek olan kamptalar. Genç bayan boksörümüz 64 kiloda Gizem Özer Çankırı ilinde gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyonası son etap kampına, büyük bayan 64 kilo boksörümüz Gülistan Gezici ise on Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde Avrupa Şampiyonasına hazırlık kampındalar. Başarılı sporcularımızı kutluyorum ve daha nice başarılar alarak ilimizi temsil etme noktasında bizleri gururlandıracaklarına inanıyorum.” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet