“Tarih üstüne tarih yazdık”

Nefes kesen final karşılaşmasının ardından namağlup şampiyon Rüstempaşaspor Kulübü ve Fırat Üniversitesi’nden bir açıklama yayımlandı.

“Tarih üstüne tarih yazdık” Spor

İbrahim KARAKULAK

1. Amatör Lig’de şampiyonun belli olmasından sonra hem şampiyon kulüpten, hem de finalist ekipten yazılı bir açıklama yapıldı.

“TÜM FUTBOL TAKIMLARINA BAŞARILAR DİLERİZ”

Kurulduğu günden itibaren yenilgi yüzü görmeyen namağlup şampiyon Rüstempaşaspor Kulübü tarafından sosyal medyada yapılan açıklamada amatördeki takımlara teşekkür edilerek; “2017-2018 sezonu oynanan final karşılaşmasıyla son buldu ve tarih üstüne tarih yazdık. Elazığ’da bir ilki başararak ilk defa bir mahalle takımını Elazığ amatöründe şampiyonluğa kavuşturduk. Rabbim nasip ederse bu takım çok daha güzel yerlere gelecek. Her zaman hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyip Elazığ’ı BAL’da başarılı bir şekilde temsil edeceğimizi bildiririz. Öte yandan Elazığ amatöründe bize canı gönülden destek veren tüm futbol takımlarına, futbolcularına, takım yöneticilerine teşekkürlerimizi borç bilerek 2018-2019 Elazığ 1.Amatör Futbol Ligi’nde başarılar dileriz.”denildi.

“TÜM SPORCU KARDEŞLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Şampiyonluğu finalde kaybeden Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada da; “2017-2018 Elazığ 1.Amatör Küme Futbol Ligi oynanan final karşılaşması ile son buldu. Sezon içerisinde Şerefli formamız için alın teri döken, üniversitemizi hem saha içinde hem de saha dışında layıkıyla temsil eden tüm sporcu kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.”ifadelerinde bulunuldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet