Gece yarışları başlıyor

Elazığ Hipodromu'nda gece yarışları başlıyor… 11 Nisan Çarşamba günü itibarıyla başlayacak olan gece yarışları, 17 Ekim Çarşamba günü yapılacak olan koşuyla son bulacak.

Gece yarışları başlıyor Spor

İbrahim KARAKULAK

Elazığ'ın merkeze bağlı Yurtbaşı Beldesi'nde bulunan hipodromda gece yarışları başlıyor… İstanbul, İzmir, Adana, Şanlıurfa ve Kocaeli hipodromlarının ardından Elazığ Hipodromu'nda da aydınlatma çalışmaları tamamlanmış ve ilk kez geçtiğimiz yılın Temmuz ayında gece koşuları başlamıştı. Bu sezon da 11 Nisan Çarşamba günü itibarıyla başlayacak olan gece yarışları, 17 Ekim Çarşamba günü yapılacak olan koşuyla son bulacak. Türkiye Jokey Kulübü Elazığ Hipodrom Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; “Hipodrom Müdürlüğümüzün 2018 yılı İlkbahar – Yaz sezonunda toplam 37 gece yarışı programı olacak olup,  yarış sezonumuz 11.04.2018 Çarşamba günü başlayıp 17.10.2018 Çarşamba günü yapılan koşu programı ile sonlanacaktır. Temmuz ve Ağustos ayı içerisinde iki ay süresince Salı-Çarşamba günleri çift gün yarış programı uygulanacaktır.” ifadelerine yer verildi.

AÇILIŞ SAAT 17:30'DA

Öte yandan Çarşamba günü start alacak olan gece yarışları için saat 17.30'da açılış töreni gerçekleştirilecek. Açılışta yarış severlere kumanya ikramı, çocuklar için ise animasyon ekibi ve eğlence organizasyonlarına yer verilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet