Abdullahpaşalılar maça davet edildi

2. Amatör Lig’de yoluna kayıpsız devam eden namağlup Abdullahpaşaspor’da Asbaşkan Hayri Koktekin; “Mahalle olarak takıma sahip çıkmalıyız… şampiyonluk yolunda kalan maçları da alarak hedefimize ulaşacağız. Taraftarlarımız maça gelerek takımlarına destek olsunlar.” dedi.

Abdullahpaşalılar maça davet edildi Spor

İbrahim KARAKULAK

2. Amatör Lig’de 7.hafta müsabakaları Pazar günü oynanacak. Merkez Sentetik çim Saha’da 3, Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha’da ise 1 mücadele oynanacak. 16 puanla A Grubu’nun lideri namağlup Arıcakspor saat 12:00’de 6 puanla 4.sıradaki Akyürek ile karşı karşıya gelecek. Ligin namağlup bir diğer takımı ve aynı zamanda geride kalan 6 haftada yoluna kayıpszı devam ederek B Grubu’nda 18 puanla zirvede bulunan Abdullahpaşaspor ise Pazar saat 13:00’te Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha’da 4 puanla 5.basamaktaki Beyhan Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

2. AMATÖR LİG 7. HAFTA PROGRAMI

PAZAR

Akyürek 12:00 Arıcak

Şafakgücü 14:00 A.Trabzon

Akçakiraz G. 16:00 Galatakent

Merkez Sentetik Çim Saha

Beyhan Bld. 13:00 Abdullahpaşa

Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha

“TARAFTARIMIZ MAÇA GELEREK TAKIMLARINA DESTEK OLSUN”

7.hafta mücadelesi öncesinde ligin kayıpsız namağlup tek ekibi Abdullahpaşaspor’da Asbaşkan Hayri Koktekin önemli maçtan önce Abdullahpaşalıları maça davet etti. Koktekin; “Bu kulüp, Başkan Ferhat Evsen, hocamız Sedat Demirbaş ve sporcu kardeşlerimle bugüne kadar başarılı bir şekilde buralara kadar geldi. Artık biz de mahalle olarak takıma sahip çıkmalıyız. Takım bu sezon ligde 6 maçını da kayıpsız almasını bildi. Şu an namağlup lider durumda. Şimdi hedef kalan dört maçı almak. 2. Amatör Lig’de mücadele eden diğer takımlara önümüzdeki seneler için başarılar diliyorum. İnşallah şampiyonluk yolunda kalan maçları da alarak hedefimize ulaşacağız. Taraftarlarımız maça gelerek takımlarına destek olsunlar.”dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet