Bu yıl gelinler prenses gibi olacak!

Düğün ve Ev Konsept Fuarı alanında stant açan Asil Gelinlik İşletmecisi Ayşegül Metin, bu yılın trend gelinlikleri hakkında gazetemize özel ipuçları verdi.

Bu yıl gelinler prenses gibi olacak! Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN/ÖZEL

Her kadın düğününde prensesler gibi olmayı düşler durur ve bu özel günün hayali ile düşlerini süsler. Sonuçta her gelinin hayalidir en mutlu gününde prenses gibi olmak ve doyasıya eğlenmek özel günlerinde gelinlerin tercihleri nelermiş bizlerde bunu Düğün ve Ev Konsept Fuarı alanında stant açan Asil Gelinlik İşletmecisi Ayşegül Metin’den öğrendik. Metin, bu yılın trend gelinlikleri hakkında gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

“BU YIL TÜM GELİNLER, KENDİLERİNİ PRENSES HİSSEDECEK”

Ayşegül Metin, “Bu yılda ekru renkteki gelinliklerimiz ön planda;  çok kabarık gelinlikler moda birde gelinliklerde ağırlıklı sim kullanılıyor. Yani bu yıl ara kabarıkta gelinlik yok. Son derece kabarık yani prenses model dediğimiz gelinlikler gelinlerimizin tercihine sunuluyor. Yani özetle bu yıl gelinler kendilerini fazlası ile prenses gibi hissedecek” diyerek fuar alanın yeri uzak; biraz daha yakın bir alanda olsaydı stantlara ilgi daha yüksek olabilirdi.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet