Erzurum’da durumlar karışık

Spor Toto 1. Lig’in 33.haftasında Tetiş Yapı Elazığspor’u kritik maçta ağırlayacak olan BB Erzurumspor’da bazı taraftarlar tarafından sosyal medyada Teknik Direktör Mehmet Altıparmak istifaya davet edilmişti. Erzurum yönetimi yapılan açıklamada; “Altıparmak’a güvenimiz tam.” dendi.

Erzurum’da durumlar karışık Spor

Ligde play-off hedeflerini devam ettiren Tetiş Yapı Elazığspor, ligin bitimine bir maç kala deplasmanda BB Erzurumspor ile belki de kaderini belirleyebilecek bir maça çıkacak. Bu maçtan önce Erzurum ekibinde bazı taraftarlar sosyal medyada Teknik Direktör Mehmet Altıparmak’ı istifaya davet etmişti.

ALTIPARMAK’A GÜVENİYORLAR

Şu an için durumların karışık olduğu rakibimizde, yönetim kurulu tarafında bir açıklamay yayımlanarak Altıparmak’a güvenlerinin tam olduğunu ve play-off’a kalacaklarına inandıklarını belirttiler. Elazığspor Eski Teknik Direktörü Altıparmak hakkında yapılan açıklama şöyle; ““Son dönemlerde özellikle sosyal medya hesaplarında ve görsel yazılı bazı art niyetli yayınlarda teknik direktörümüz Mehmet Altıparmak aleyhine hakaretamiz ifadeler ve maksatlı bir takım haberler yapılmaktadır. Bu yayınlar ile ilgili gerek kulüp olarak ve gerekse de hocamız şahsen gerekli hukuki müracaatları yapacaktır. Sayın Altıparmak takımımızın başındadır ve yönetim kurulu olarak hocamıza güvenimiz tamdır.  Öte yandan B.B. Erzurumspor Yönetim Kurulu üyelerimizin bir kısmına ve kulübümüze yönelik maksatlı ve gerçek dışı yayınların yanı sıra özellikle sosyal medya üzerinden küfür, tehdit ve hakaret içeren paylaşım ve yorumlarla ilgili de suç duyurusunda bulunulmuştur. Bu konuda Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığında soruşturmalar devam etmektedir.  Büyük Erzurumspor taraftarından ve camiamızdan beklentimiz, 1. Lig ve Süper Ligde birçok kulübün yaşadığı gerek ekonomik ve gerekse de idari büyük krizler ortada iken, son derece sağlam adımlarla yoluna devam eden kulübümüze sonuna kadar destek olmalarıdır. Bir takım şanssızlıklar nedeniyle saha sonuçlarında beklentilerin biraz uzağında kalmış olmamıza rağmen kalan haftalarda puan kaybı yaşamadan play-off’a çıkacağımıza inancımız tamdır. Aynı zamanda yönetim kurulu olarak gelecek sezonun planlanması ile ilgili çalışmalarımız da devam etmektedir.  Gerek Erzurum şehri ve gerekse de Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor kulübü olarak hedefimiz her zaman Süper Ligdir. Bunu camiamızla ve büyük taraftarımızla birlikte mutlaka başaracağız.”Bu gelişmelerin ardından Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da sorunların son bulup bulmayacağı merak edilirken, temsilcimizin maçına kadar rakipte ne gibi değişikliklerin yaşanacağı da merak edilen sorular arasında yer aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet