Bolu hazırlıkları sürüyor

Tetiş Yapı Elazığspor'da Bolu hazırlıkları sürüyor… Temsilcimiz yarın havayolu ile önce Ankara'ya daha sonra karayolu ile Bolu'ya geçecek… Rakibimizde de Elazığspor mesaisi devam ediyor.

Bolu hazırlıkları sürüyor Spor

İbrahim KARAKULAK

Tetiş Yapı Elazığspor'da kritik Boluspor mücadelesinin hazırlıkları sürüyor. Bu kapsamda temsilcimiz bugün tek antrenman yaptı. Saat 13:00'te Elazığspor Tesisleri'nde Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ve yardımcıları nezaretinde gerçekleştirilen çalışmada taktik ve teknik idmana yer verildi. Antrenmana sakatlığı bulunan ve sezonu kapatan Orhan Şam dışında bütün futbolcular katıldı.

ÖNCE ANKARA, SONRA BOLU

Bordo-beyazlı temsilcimiz Elazığspor yarın Bolu'ya gidiyor. Temsilcimizde kafile saat 11:05'te havayolu ile Ankara'ya gidecek buradan karayolu ile Bolu'ya geçecek olan temsilcimiz kampa girecek. Cumartesi günü son antrenmanını bu ilde gerçekleştirecek olan bordo-beyazlılar maç saatini beklemeye başlayacak.

BOLU'DA DA HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Rakibimiz Boluspor'da da Tetiş Yapı Elazığspor mücadelesinin hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ediyor. Teknik Direktör Sait Karafırtınalar yönetiminde dün gerçekleştirilen antrenmanda, ısınmanın ardından 5'e 2 pas çalışması gerçekleştirildi. Daha sonra iki grup halinde dönüşümlü olarak taktik ve gol vuruşu çalışması yapılırken, stretching ile antrenman sona erdi. Bolu ekibinde sakat ya da cezalı oyuncu bulunmuyor.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet