Taraftarlar Bolu’ya akacak

Bordo-beyazlı taraftarların Bolu'da takımlarını destekleyebilmeleri adına Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü hemşehrimiz Ali Tekataş’ın otobüs tahsis ettiği öğrenildi.

Taraftarlar Bolu’ya akacak Spor

İbrahim KARAKULAK

Tetiş Yapı Elazığsporlu taraftarlar Bolu’ya çıkarma yapacak. Temsilcimizin kritik mücadelesinde takımı yalnız bırakmayacak olan bordo-beyazlı taraftarlar için Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve an Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü hemşehrimiz Ali Tekataş devreye girerek otobüs tahsis etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Tetiş Yapı Elazğspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Vural Baygeldi; “Valimiz bir kez daha Elazığspor'umuzun yanında olduğunu gösterdi. Sayın valimize, Bolu'ya gidecek taraftarlarımız için otobüs tahsis etmesini rica ettik. Sağ olsun sayın valimizde bizlerin bu ricasını kırmayarak isteğimize olumlu yanıt verdi. Öte yandan sayın müdürümüz Teketaş da duyarlılık gösterip böyle bir davranışta bulunması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Ali Tekataş'a teşekkür ediyorum. Bu davranışın özellikle bu şehrin ekmeğini yiyen Elazığlı iş adamlarımıza örnek olmasını diliyorum.”ifadelerinde bulundu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Mehmet Gençkal @VALİ’ MİZE VE ALİ’ MİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

04 Nisan 2018 23:28

Değerli il Valimize ve ilimizin yetiştirdii çok değerli genel müdürümüz ve Van’daki gururumuz Ali Tekataş’ a sonsuz teşekkür ediyoruz.

Haber Scripti: Medya İnternet