Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası yeni avukatı ile protokol imzaladı

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası ile Avukat Hülya Işık Yıldırım’la protokol imzaladı. Protokolle Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasının avukatı Hülya Işık Yıldırım oldu.

Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası yeni avukatı ile protokol imzaladı Güncel

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasında imzalanan protokole Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamattin Türkoğlu, Avukat Hülya Işık Yıldırım ve Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Protokol öncesi açıklamalarda bulunan Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamattin Türkoğlu, her zaman esnaflarına daha güzel hizmet etmek için çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek şunları söyledi: “Esnaflarımız için bugün güzel bir çalışmayı daha hayata geçireceğiz. Elazığ Berberler ve Kuaförler Odamızda ikinci dönemimiz, esnaflarımıza verdiğimiz sözler var. Oda olarak bizim yaptırım gücümüz yok. Ondan dolayı avukatımız Hülya Işık Yıldırım’la bugün protokol imzalayacağız. Bundan sonra Elazığ Berberler ve Kuaförler Odasının hukuki işlerinden avukatımız ilgilenecektir. Bazı işletmelerimizin camlarında yazılar var, fiyat tarifesine uyulmuyor, hafta tatillerinde bazı işletmeler bu kurala uymuyor. Bunlar büyük sorunlarımızdır. Avukatımız bu konularda odamızı rahatlatacağını söyledi. Avukatımızla imzalayacağız protokol esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

GÜR: ESNAFLARIMIZ BU TARİFEYE UYMAK ZORUNDA

Avukat Hülya Işık Yıldırım da bundan sonra Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasıyla birlikte çalışacaklarını ifade ederek “Ben öncelikle Nizamettin Türkoğlu Başkanımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonra üye aidatları, muhasebe ücretleri ve haksız rekabet konularında artık ben varım. Bu konulara uymayanlar için yasal süreç bir an önce başlayacaktır. Ben protokolün hayırlı olmasını diliyorum.”şeklinde konuştu. Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Denetim Kurulu Başkanı Gülay Gür ise fiyat tarifesi hazırladıklarını belirterek “Tüm esnaflarımız bu tarifeye uymak zorunda. Gelinlikçilerle çalışan kuaförlere de yaptırımlarımız olacaktır. Güzel çalışmalarla esnaflarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.”dedi. Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sinem Çabuk da, esnafları daha güzel hizmet etmek için çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek esnaflarla bire bir görüşerek çalışmalar yürüteceklerini söyledi. Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkan Vekili Murat Perilioğlu ise esnafların sorunlarını çözmek için burada olduklarını ifade ederek söz verdikleri vaatleri gerçekleştireceklerini belirtti. (Bülten)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet