FÜ moral depoladı

Hafta sonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e çıkacak olan ekibi belirleyecek Rüstempaşaspor-Fırat Üniversitesi mücadelesi öncesinde Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden, “O sene bu sene” sloganı ile hedefe ulaşmak isteyen FÜ ekibine moral ziyareti gerçekleştirildi.

FÜ moral depoladı Spor

İbrahim KARAKULAK

1. Amatör Lig’de dananın kuyruğu Cumartesi günü kopacak. Futbolseverler, aylardır beklediği şampiyonun kim olduğunu, Rüstempaşaspor ile Fırat Üniversitesi arasında Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha’da saat 14:00’te oynanacak olan dev maçın ardından öğrenecek. İki ekip de bu önemli müsabakanın hazırlıklarını yoğun bir şekilde gerçekleştirirken, finalist ekiplerden Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne bir moral ziyareti gerçekleştirildi.

SPOR BİLİMLERİ’NDEN MORAL ZİYARETİ

“O sene bu sene” sloganı ile hedeflerine ulaşmak isteyen ligin güçlü ekiplerinden Fırat Üniversitesi Rüstempaşa mücadelesinin antrenmanlarına devam ederken, dünkü idmana Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden destek ve moral ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Cengiz Arslan, Dekan Yardımcıları Yrd. Doç Dr. Mustafa Karadağ ve Yrd. Doç Dr. Çetin Tan ile Fırat Üniversitesispor’un eski kaptanlarından Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç.Dr. Eyyüp Yıldırım katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından sporculara tatlı ikram edildi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet