Voleybol Federasyonu’ndan tam not

2017-2018 Voleybol Sezonu 2. Lig Erkekler Yarı Final müsabakalarına ev sahipliği yapan ilimiz, başarılı organizasyonuyla takdir topladı.

Voleybol Federasyonu’ndan tam not Spor

İbrahim KARAKULAK

Mart ayında Voleybol 2. Lig Erkekler Yarı Final müsabakaları ilimizde organize edildi. 2017-2018 Voleybol Sezonu’ndaki bu önemli organizasyon Elazığ Yakup Kılıç Spor Salonu ve Fırat Üniversitesi Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Karşılaşmaların ardından yarı final müsabakaları sonlanmıştı. Organizasyonun ardından Voleybol Federasyonu tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü başta olmak üzere il temsilcisi, hakem, gözlemci ve tesis personellerine teşekkür edildi.

İL MÜDÜRÜ ACAR’DAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “5-6-7 Mart 2018 tarihlerinde Yakup Kılıç ve Fırat Üniversitesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen 2017-2018 Voleybol Sezonu 2. Lig Erkekler Yarı Final müsabakaları neticesinde başarılı geçen organizasyon ve için İl Müdürlüğümüz yönetimine, il temsilcisi, hakem, gözlemci ve tesis personelimize Voleybol Federasyonu tarafından teşekkür yazısı yazılmıştır. Konu ile alakalı açıklamalarda bulunan Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar;“İlimiz spor ve sporcu gelişiminde büyük katkı sağlayan bu tür faaliyetlerde, organizasyonun sorunsuz ve başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesinde emeği olan, misafirperver ve yardımsever yaklaşımı ilke edinen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım.” ifadelerinde bulundu.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet