Arslan’dan teşekkür mesajı

1 nisanda gerçekleşen seçimlerde rakibine üstünlük sağlayarak ETSO başkanlığına seçilen Asilhan Arslan, “Tüm Oda üyelerine, seçimlerinin sükunetle gerçekleşmesinde emeği geçen başta Sayın Valimize, Sayın Emniyet Müdürümüze, Sayın İl Seçim Kurulu Başkanımıza, Emniyet Teşkilatımızın çok değerli mensuplarına ve bu süreçte beni yalnız bırakmayan tüm Elazığ halkına teşekkür ediyorum.”dedi.

 Arslan’dan teşekkür mesajı Güncel

Pazar günü gerçekleştirilen seçimlerde ETSO’nun yeni başkanı seçilen Asilhan Arslan, bir teşekkür mesajı yayımladı. Arslan mesajında, “1 Nisan 2018 tarihinde yapılan ETSO seçimlerinde hemşerilerimizin verdiği destekle  14 meslek grubunun 11'ini kazanmış bulunuyoruz. Odamız seçimlerinin sükunetle, samimiyetle, büyük coşkuyla ve üyelerimizin hür iradesi ve vicdanı ile oy kullanmalarının çok uygun olduğu bir ortamda  gerçekleşmesinde emeği geçen başta Sayın Valimize, Sayın Emniyet Müdürümüze, Sayın İl Seçim Kurulu Başkanımıza Emniyet teşkilatımızın çok değerli mensuplarına teşekkür eder en kalbi duygularla şükranlarımı sunarım. Ayrıca ETSO ' ya sahip çıkan, sorumluluk ve vefa örneği göstererek gelip oy kullanan Odamızın bütün üyelerine de teşekkür ederim. ”ifadelerine yer verdi.

“HAKKIMIZ  HELALİ HOŞ OLSUN.”

Seçim süreci boyunca yapmış oldukları esnaf gezileri ile ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunan ETSO Başkanı Arslan, “ETSO seçim sürecinde yaklaşık 2 yıllık bir zamandan beri beraber yola çıktığımız ekip arkadaşlarımızla kar kış demeden,  yağmur çamur dinlemeden,  Elazığ'da ticari hizmet veren üreten her esnafımızın, tüccarımızın ve sanayicimizin kapısına gittik, çaylarını kahvelerini içip dualarını ve desteklerini talep ettik.  Yaptığımız ziyaretler sırasında hemşerilerimizde  iyi niyeti ve geleceğe dönük ışığı gördük, bu ışık bize güç verdi, heyecanlandırdı ve geleceğe dönük ümidimizi arttırdı.  Seçim sürecinde istemeyerek de olsa üzdüğümüz hemşerilerimiz varsa haklarını helal etsinler,  şayet varsa bizim de hakkımız  helali hoş olsun.” ifadelerini kullandı.

“BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

Birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Arslan “Gün birlik ve beraberlik günüdür, büyük ve güçlü Elazığ için birleşme ve kaynaşma artık elzem olmuştur. Elazığ için beyaz bir sayfa açmanın vakti gelmiştir. Biz biriz, beraberiz. Büyük Elazığ için birlikte güçlüyüz.  İlimizin her anlamda kalkınması, ilk önce bölgemizdeki hızla gelişen iller ile rekabet edebilecek hızı yakalaması, daha sonra ise Türkiye'nin yatırım yapılabilir cazibe merkezlerinden birisi olması hak ettiği yere gelmesi adına  yarından itibaren kolları sıvayacağız.  . Sizlerin desteği ve duası olmadan bu işlerin başarılmasının güç olduğunun bilincindeyiz. Destek ve dua sizden hizmet etmek, Elazığ'ı layık olduğu yere taşımak ve başarmak bizden.Ben ve ekip arkadaşlarım samimiyetle verdiğiniz desteğinize layık olmaya çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşehrilerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet