ETSO Seçimlerinde sandıklar açılmaya başlandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimleri için yapılan oy verme işlemi sona erdi. Sandıklar açılmaya başlandı. İşte anlık sonuçlar…

ETSO Seçimlerinde sandıklar açılmaya başlandı Güncel

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimleri saat 17 itibariyle sona erdi. Oy verme işleminin tamamlanmasıyla birlikte sandıklar açılmaya başlandı. 14 Sandıkta oy sayımları devam ediyor.

İŞTE ANLIK SONUÇLAR… 

İŞTE GRUPLARIN OY DAĞILIMI

Birinci Grup – Sanayiciler, Maden, Mermer Döküm – 324 Seçmen

İdris Alan’ın grubu:71

Asilhan Arslan’ın grubu:105

İşte O İsimler:

Asilhan Arslan

Ahmet Yaşar

Zülfü Altıntaş

İkinci Grup – Canlı Hayvan Et Ürünleri Yem ve Balıkçılık – 214 Seçmen

İdris Alan’ın grubu: 87

Asilhan Arslan’ın grubu:105

İşte O isimler:

Mustafa Candan

Ferhat Tunç

Abdulhadi Bilken

Üçüncü Grup – Tekstil, Konfeksiyon – 148 Seçmen

Kullanılan oy: 119

Kullanılmayan oy: 29

Geçersiz: 1

İdris Alan’ın grubu: 52

Asilhan Arslan’ın grubu: 64

İşte O isimler:

Tevfik Özlü

Volkan Çiçekçi

Mehmet Karamazı

Dördüncü Grup - Mobilya Halı Dayanıklı Tüketim Malları – 149 Seçmen

Kullanılan oy: 126

Kullanılmayan oy: 23

Geçersiz: 5

İdris Alan’ın grubu: 61

Asilhan Arslan’ın grubu: 60

İşte O İsimler:

Ecmein ALTUNGÖK

Ömer KARABULUT

Cemil PLATİN

Mehmet ERCAN

Sedat GÖK

Kazım KARATAŞ

Samet BAYRAM

Beşinci Grup – Kuyumculuk Bilgisayar ve Telekomünasyon – 240 Seçmen

Kullanılan oy: 198

Kullanılmayan: 42

İdris Alan’ın grubu: 73

Asilhan Arslan’ın grubu: 124

İşte O İsimler:

Mustafa Tavuş

Tuncay Çeçen

Fatih Tokdemir

Altıncı Grup – Doğal Ürün Yetiştiriciliği ve İşlenmesi – 211 Seçmen

İdris Alan’ın grubu: 87

Asilhan Arslan’ın grubu: 95

İşte O İsimler:

Bayram Özdemir

Suat Barış

Abdulkerim Yılmaz

Yedinci Grup – Oto ve Yedek Parça Aksesuarlar- 238 Seçmen

İdris Alan’ın grubu: 80

Asilhan Arslan’ın grubu: 129

İşte O İsimler:

İşte O İsimler:

Ahmet Yılmaz

Fatih Somay

Yavuz Keleş

Sekizinci Grup – İnşaat Malzemeleri Alım, Satım – 263 Seçmen

Geçersiz: 3

İdris Alan’ın grubu: 110

Asilhan Arslan’ın grubu: 128

İşte O İsimler:

Bülent Sami Satıcı

Erkan Özçelik

Selçuk Urul

Dokuzuncu Grup – Taşımacılık Hizmetleri ve Depolama – 229

İdris Alan’ın grubu: 75

Asilhan Arslan’ın grubu: 121

İşte O İsimler:

Yüksel Yüce

Mehmet Yıldırım

Kadir Alçiçek

Onuncu Grup – Plan Proje Harita Elektrik Jeoloji ve İnşaat – 216 Seçmen

İdris Alan’ın grubu: 85

Asilhan Arslan’ın grubu: 104
İşte O İsimler:

Suat Yaşa

Aydın Ersöz

Murat Yamanoğlu

On birinci Grup – İkamet Amaçlı veya Konut Amaçlı Binaların İnşaatı – 726 Seçmen

 İdris Alan’ın grubu: 216

Asilhan Arslan’ın grubu: 370

İşte O isimler:

Mustafa Tetik

Tahir Tunç

Osman Baysak

On ikinci Grup -  Kuru Gıdalar, Toptancılar ve Unlu Mamül Üreticileri – 254 Seçmen

İdris Alan’ın grubu:99

Asilhan Arslan’ın grubu:100

İşte O İsimler:

Kenan Sağlam

Ziyaettin Dağdöğen

Fırat Ekinci

On üçüncü Grup – Tıbbi ve Medikal Ürünler, Eczacılık Ürünleri ve Hastane – 142 Seçmen

Kullanılan oy: 122

Kullanılmayan oy: 20

Geçersiz: 1

İdris Alan’ın grubu:67

Asilhan Arslan’ın grubu:54
İşte o isimler:

Hakan AKAN

Ali ŞEKERLİSOY

Abdullah Güntaç

TANELİ Ali DURUKSU

Mehmet Fatih TÜRKÖZMEN

Gökhan Murat MUTLU

Mehmet ÖNEN

On dördüncü Grup – Banka ve Finans Kuruluşları Sigorta Eğitimi ve Temizlik – 318

İdris Alan’ın grubu:128

Asilhan Arslan’ın grubu:158

İşte O isimler:

Yusuf Demirtaş

Veli Aksu

Öner Coşkun

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet