Gökçe: Kazanan Elazığ olacak

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Alpay Gökçe 1 nisan tarihinde gerçekleşecek Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine yönelik bir açıklama gerçekleştirdi. Başkan Gökçe açıklamasında; “ETSO seçimleri marka şehir olma açısından önemli bir parametredir. Kim kazanırsa kazansın inanıyoruz ki ilimize gerektiği şekilde en iyi hizmeti verecektir ve Elazığ'ımız kazanacaktır” dedi.

Gökçe: Kazanan Elazığ olacak Siyaset

Haber: Kübra TÜRKAN

BBP İl Başkanı Alpay Gökçe, 1 nisan tarihinde ETSO’nun iki adaylı  bir seçim geçireceğini ifade ederek bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Başkan Gökçe, “Malumunuz üzere 1 nisan tarihinde ilimizin ekonomisi açısından çok önemli bir seçim icra edilecek. Birbirinden değerli iki adayımız şehrimize en iyi hizmeti verebilmek gayesi ile bir yarışın içerisinde olacaklar. Bu seçim ilimizin ekonomisini yakından ilgilendiren bir seçim olması hasebiyle bizler ve halkımız açısından da büyük önem arz etmektedir” dedi.

“ETSO SEÇİMLERİ ÖNEMLİ BİR PARAMETREDİR”

Açıklamasını sürdüren Gökçe, “Bir şehrin gelişimi ve dönüşümü şehir ekonomisi ile doğru orantılıdır. Ekonomi ilin can damarlarından biridir. Bu yönü ile değerlendirildiğinde ETSO seçimleri marka şehir olma açısından önemli bir parametredir. Kim kazanırsa kazansın inanıyoruz ki ilimize gerektiği şekilde en iyi hizmeti verecektir ve Elazığ'ımız kazanacaktır. Dostluk ve kardeşliğin hakim olacağı bu seçim şehrimize ve esnaflarımıza hayırlar getirsin. Büyük Birlik Partisi Elazığ teşkilatı olarak her iki adayımıza başarılar diliyoruz” diyerek görüşlerini aktardı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet