Başkan Yanılmaz Gaziantep'te

Gaziantepspor zaferi öncesinde Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve İş Adamı Ali Şekerlisoy bordo-beyazlı futbolcuları kamp yaptıkları otelde ziyaret etti. Gaziantep'te alınan 3-0’lık galibiyetin primleri, İş Adamı Şekerlisoy tarafından karşılandı.

Başkan Yanılmaz Gaziantep'te Spor

İbrahim KARAKULAK

Ligin 28.haftasında Gaziantep’te oynanan Gaziantepspor-Tetiş Yapı Elazığspor mücadelesi öncesinde Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz İş Adamı Ali Şekerlisoy ile birlikte bordo-beyazlı futbolcuları kamp yaptıkları otelde ziyaret etti. Ekonomik sıkıntılardan ötürü moralsiz olan ancak Gaziantep deplasmanı öncesinde prim morali bulan futbolcular, Başkan Yanılmaz ve İş Adamı Şekerlisoy’un ziyaretiyle de büyük moral buldu. Başkan Yanılmaz Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ve futbolcularla bir süre sohbet etti.

PRİMLER ŞEKERLİSOY'DAN

Temsilcimizde Gaziantepspor galibiyetinin primlerini de İş Adamı Ali Şekerlisoy üstlendi. Milli maç arasına Gaziantep galibiyeti ile giren bordo-beyazlı futbolcular hem 3 puan, hem de prim morali buldular.

“ALİ ŞEKERLİSOY’A TÜM ELAZIĞSPOR CAMİASI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ziyareti sosyal medya hesabından şu şekilde duyurdu; “Play-off’a kalma yolunda iddiasını devam ettiren Elazığspor'umuza, Gaziantepspor’la oynayacakları maç öncesi Gaziantep’te konakladıkları otelde moral ziyareti gerçekleştirdik. Ayrıca maçın primlerini üstlenen Elazığlı iş adamımız Sn. Ali Şekerlisoy’a tüm Elazığspor camiası adına teşekkür ediyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet