Elazığspor için yine devreye girdiler

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Milletvekilleri Ejder Açıkkapı ve Ömer Serdar Tetiş Yapı Elazığspor için yine devrede… Bu zamana kadar her fırsatta temsilcimize destek olan Kaldırım, Açıkkapı ve Serdar’ın girişimleriyle Gaziantepspor mücadelesi öncesinde futbolcuların prim alacağı ödendi.

Elazığspor için yine devreye girdiler Spor

İbrahim KARAKULAK

Ekonomik sıkıntılar çeken Tetiş Yapı Elazığspor’dan Gaziantepspor mücadelesi öncesinde mutlu bir haber geldi. Hatırlanacağı üzere bordo-beyazlı futbolcuların 3 maçlık primlerinin ödenemediği ve hatta peşinatlarının bile verilemediği belirtilmişti. Temsilcimizde futbolculara olan prim borcunun bir maçlık kısmı ödenirken, 2 prim borcunun henüz ödenemediği öğrenildi.

VALİ KALDIRIM, MİLLETVEKİLLERi AÇIKKAPI VE SERDAR’A TEŞEKKÜR EDİLDİ

Her fırsatta Elazığspor’a destek noktasında taşın altına elini koyan ve temsilcimize desteklerini esirgemeyerek yanında olan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi AK Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı ve İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı AK Parti Milletvekili Ömer Serdar’ın girişimleriyle ödenen prim borçlarının ardından bordo-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada; “Takımımızın Giresunspor maçı galibiyet primleri teknik heyet ve futbolcularımıza ödenmiştir. Giresunspor maçı galibiyet primlerinin ödenmesi noktasında katkıları olan Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım başta olmak üzere Milletvekillerimiz Ömer Serdar ve Ejder Açıkkapı’ya teşekkür ederiz.”denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet