Yanılmaz: Sağlıkçılar, kutsal bir mesleği icra ediyorlar!

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.  Başkan Yanılmaz mesajında sağlıkçıların kutsal ve saygın bir meslek icra ettiklerini aktardı.

Yanılmaz: Sağlıkçılar, kutsal bir mesleği icra ediyorlar! Güncel

Haber: Abdulvahap ÇELİKEL

Başkan Yanılmaz Türkiye’de en zor koşullarda bile, deneyim ve birikimleriyle, alanındaki gelişmeleri yakından izleyerek kullanan, mesleğinde yetkinliğini kanıtlamış doktorların ve sağlık çalışanlarının sevgi dolu yaklaşımlarıyla geleceğe güvenle baktıklarını belirterek mesajında şu görüşlere yer verdi: “Ülkemizde sağlık alanında son yıllarda önemli gelişmeler yaşanmıştır. İnsanların sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için fedakârca çalışan doktorlar, toplumumuzun inandığı, her zaman değer verdiği saygın kişilerdir. Bugün gelinen noktada deneyim ve birikimleriyle, alanındaki gelişmeleri yakından izleyerek kullanan doktorlarımız ve diğer sağlık çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Doktorlarımızın özverili çalışmaları ve sevgi dolu yaklaşımlarıyla geleceğe daha güvenle bakıyoruz. Bir nefes sıhhat, her birimiz için en büyük nimet ve huzur kaynağıdır” dedi.

“KUTSAL VE SAYGIN BİR MESLEK İCRA EDİYORLAR”

“Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergesinin bir kolu da sağlık hizmetlerinde ulaşılan noktadır” diyen Yanılmaz, “Hiç birimizin vazgeçemeyeceği sağlıklı bir hayatta en etkin rolü oynayan doktorlarımız ve sağlık sektörü çalışanları karşılaştıkları zorluklara göğüs gererek bu saygın ve onurlu mesleklerini büyük bir özveriyle yürütmektedirler. İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren şehrimizde başta olmak üzere tüm doktorlarımız ve diğer sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarım” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet