Bir fidan da siz alın!

Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş, geçtiğimiz günlerde Ağın’da başlatılan ‘Ağın’da Bir Dikili Ağacım Olsun’ kampanyasını duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde başkan Serttaş bu kampanyanın ayrıntılarını da paylaşarak, “Bir fidan için 15 TL ücret yatırılması yeterli” diyerek fidan dikmek isteyen vatandaşların izlemesi gerektiği yolu gösterdi. 

Bir fidan da siz alın! Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

Daha yeşil bir Ağın için harekete geçen Ağın Belediyesi geçtiğimiz günlerde bu isteklerine cevap verecek bir kampanyanın startını verdi. Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş ise geçtiğimiz günlerde  ‘Ağın’da Bir Dikili Ağacım Olsun’ kampanyasının startını sosyal medya hesapları üzerinden vermişti. Dünde Başkan Serttaş, bu kampanyaya katılacaklara yol gösterdi.

FİDANINIZLA BİRLİKTE İSMİNİZDE YAŞAYACAK!

Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş, “12 mart tarihinde Ağın Belediyesi olarak başlatmış olduğumuz ‘Ağın’da Dikili Bir Ağacım Olsun’ kampanyasını siz değerli vatandaşlarımızla paylaşmıştık. Kampanyamıza katılmak isteyen ve Ağın’da yaşayan vatandaşlarımız istediği fidanı alarak ‘Sahil Yürüyüş Yolu’ projesi yapılan yerde kendi ağaçlarını dikebilirler. Fidan dikemeyecek durumda olan ve dışarıda yaşayan hemşehrilerimiz için ise Belediyemiz hesabına kendi isimleri ile beraber hangi fidanı istiyorlarsa belirterek, 1 fidan için 15 TL ücret yatırmaları durumunda fidan sahiplerinin fidanları alınarak Belediyemiz ekiplerince fidanları dikilecek ve isimleri dikilen fidanlara künyeyle yazılacaktır. Tüm vatandaşlarımıza duyurulur” diyerek dışarıda olan vatandaşların T.C. Ziraat Bankası Ağın Şubesi İBAN:TR70 0001 0005 4006 8279 3650 08 numaralı hesap üzerinden diledikleri fidanı Ağın’a kazandırabileceklerini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet