Gaziantepspor’da sular durulmuyor

Bu hafta evinde Tetiş Yapı Elazığspor’u konuk edecek olan Gaziantepspor’da daha önce toplam 14 oyuncuyu kadro dışı bırakan Teknik Direktör Oktay Derelioğlu’nun görevinden ayrıldığı belirtildi.

Gaziantepspor’da sular durulmuyor Spor

İbrahim KARAKULAK

Hafta sonu evinde Tetiş Yapı Elazığspor’u konuk edecek olan Gaziantepspor’da sular bir türlü durulmuyor. Geçtiğimiz gün Teknik Direktör Oktay Derelioğlu 8 oyuncuyu kadro dışı bıraktığını açıklamıştı. Son olarak Derelioğlu’nun Gaziantepspor’dan ayrıldığı iddia edildi.

GAZİANTEPSPOR'DAKİ HAİNLER KİMLER?

Daha önce de 6 oyuncuyu kadro dışı bırakan Oktay Derelioğlu toplamda 14 futbolcuyu takımdan uzaklaştırmıştı. megahaber27.com, ayrılıkla ilgili gelişmeleri şu şekilde duyurdu; “Oktay Derelioğlu: "Genç oyuncularım görevde kalmam için bugüne kadar beni ikna etti. Ancak Gaziantepspor'dan ayrılıyorum. 14 oyuncuyu kadro dışı bırakmıştık. Bu konuda doğru yaptığımı biliyorum. Şu an başkan ve yöneticiler beni istemiyor, istememe nedenleri de çok farklı. Özellikle bir yönetici başta olmak üzere yönetim bu çocukların geleceğiyle oynuyor. Ben kaç maç takım hainleriyle oynamışım. Bunlar bir de kendilerine yöneticiyim, futbolcuyum diyorlar... Bu çocuklara yazık günah. Görevden ayrılınca bu oyuncuları affedip, gençlerin sözleşmelerini de feshedecekler."

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet