Kulüp Başkanı kendini bıçakla yaraladı!

Rızaiyespor Kulübü Başkanı olduğu belirtilen F. A. isimli bir vatandaş, “Kimseye güvenmiyorum. Bir tek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmek istiyorum” diyerek kendini Valilik önünde bıçakla yaraladı. Sağlık çalışanları ve emniyet güçleri F. A.’yı ikna ederek tedavisi için ambulansa geçmesine ikna ettiler.

Kulüp Başkanı kendini bıçakla yaraladı! Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

Valilik önünde Rızaiyespor Kulübü Başkanı olan F.A. kimseye güvenmediğini iddia ederek, eline aldığı bıçakla vücudunda yaralar açtı. 15 Temmuz Demokrasi Meydanında bulunan vatandaşlar ise F. A.’yı izleyerek cep telefonları ile onu görüntülemeye çalıştılar. 

“BİR TEK CUMHURBAŞKANINA GÜVENİYORUM”

F.A. sık sık “Ben vatanımın için ölürüm. Kimseye güvenmiyorum.  Ambulansa alarak bana iğne yapmanızı da istemiyorum ve ben hasta değilim” diyerek yanına yardıma gelen insanları uzaklaştırmaya çalıştı. F. A.’yı ikna etmek için yoğun çaba sarf eden isimlerin başında Rüstempaşaspor Kulübü Başkanı Hamit Erulaş vardı. F. A . kendine yardım etmek isteyen bir polisi de tersleyerek, “Ne bileyim ben senin FETÖ’cü olmadığını. Hâla her yerde onlar var. Ben bir tek Cumhurbaşkanımıza güvenirim. O, gelsin ve beni onunla görüştürün” dedi.

“İYİ BİRİYDİ NEDEN BÖYLE BİR ŞEY YAPTI ANLAYAMADIM”

Yardımcı olan ve daha sonra görüşlerini aldığımız;  Erulaş, “Arkadaşımız son derece iyi niyetli bir insandı.  Neden böyle bir şeye kalkıştı inanın bende bilmiyorum” dedi. Polisin ve sağlık görevlilerinin müdahalesinin ardından F. A. ambulansa bindirilerek tedavi altına alındı.  Vatandaşların kalabalık kitleler ve meraklı bakışlar altında bu gelişmeleri seyretmesi ve de bunları cep telefonları kaydediyor olması da dikkatlerden kaçmadı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

borsacı @tipe bak

14 Mart 2018 13:21

tipe bak at hırsızı. yalama şebek maymunu elazıgımda sizin gibileri gördügüm zaman midem bulanıyor.

Haber Scripti: Medya İnternet