Ağın’da binlerce ağaç toprakla buluşacak!

Ağın Belediyesi tarafından başlatılan ‘Ağın’da Dikili Bir Ağacım Olsun’ kampanyasıyla birlikte binlerce ağaç toprakla buluşturulacak.

Ağın’da binlerce ağaç toprakla buluşacak! Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

’Daha Yeşil Bir Ağın İçin’ çalışmalarını aralıksız sürdüren Ağın Belediyesi ‘Ağın’da Dikili Bir Ağacım Olsun’ kampanyası başlattı.  Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş, bu anlamlı kampanyayı sosyal medya hesapları üzerinden duyurmayı da ihmal etmedi.

“AĞIN’I YEŞİLLİKLER İÇİNDE YENİ NESİLLERE ARMAĞAN EDELİM”

Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş kampanyayla ilgili olarak bir değerlendirmede bulundu. Başkan Serttaş, “Yeni yapılan Ağın Sahil Yürüyüş Yolu projesi alanında başlatılan kampanyayla birlikte şirin ilçemiz Ağın’da binlerce ağacı toprakla buluşturmak için istediğiniz ağacı kendi isminizle yaşatmak istiyorsanız ve ‘Benim de Ağın’da Dikili Bir Ağacım Olsun’ diyorsanız siz değerli vatandaşlarımızı kampanyamıza katılmaya davet ediyorum. Unutmayın her fidan bir insan, her insan bir hayattır. Henüz vaktimiz varken gelin hep birlikte bir fidan dikerek şirin ilçemiz Ağın’ı gelecek nesillere yeşillikler içinde armağan edelim’’ dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet