Kalpar; “Futbolcularım kazanmayı hak ettiler”

Evinde Gazişehir Gaziantep FK’ya 2-1 kaybeden Tetiş Yapı Elazığspor’da Teknik Direktör Hüseyin Kalpar; “Bildiğiniz gibi 3 maç prim verilmedi. Çocukların peşinatlarında sıkıntı var. Hiçbir maç başı yok. Siz biliyorsunuz ama benim ağzımdan duymanız doğru olur diye düşündüm. Bu mağlubiyeti ona yüklemek istemiyorum. Futbolcularım kazanmayı hak ettiler.”dedi.

Kalpar; “Futbolcularım kazanmayı hak ettiler” Spor

İbrahim KARAKULAK

Uzun bir aranın ardından taraftarının önünde kaybeden temsilcimizde Teknik Patron Hüseyin Kalpar karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

“BERABERLİĞE ÜZÜLECEĞİMİZ ANLARDA MAĞLUP OLDUK”

Talihsiz ve şanssız bir günde olduklarını kaydeden Kalpar; “Talihsiz ve şanssız bir günümüzdeydik. Maçın hemen başında oyuncu değişikliği ve penaltıyı gole çevirememe bizim şanssızlığımızdı. Hiç pozisyon yokken kalemizde golü görmemiz bizi 1-0 mağlup duruma düşürdü. Devreye de bu şekilde girdik. İkinci yarıda bu skorun altından kalkmamız gerekiyordu. Golde bulduk, baskı da kurduk. Beraberliğe üzüleceğimiz anlarda mağlup olduk. Bugün galibiyeti hak ettik ama mağlup olan takım hüviyetindeyiz. Bu ister istemez bizim moralimizi bozuyor ama maçlar devam ediyor.” şeklinde konuştu.

“ÇOCUKLARIN PEŞİNATLARINDA SIKINTI VAR”

Kulübün yaşadığı ekonomik sıkıntının kendilerine negatif yönde etki ettiğini belirten Hüseyin Kalpar; “Biz dışarıya bunu yansıtmamaya çalışıyoruz ama ister istemez yansıyor. Yine de bu olayları bahane ederek konuşmak istemiyorum. Herkesin şapkasını önüne alıp düşünmesi lazım. Bildiğiniz gibi 3 maç prim verilmedi. Çocukların peşinatlarında sıkıntı var. Hiçbir maç başı yok. Siz biliyorsunuz ama benim ağzımdan duymanız doğru olur diye düşündüm. Bu mağlubiyeti ona yüklemek istemiyorum. Futbolcularım kazanmayı hak ettiler. Oyunun büyük bölümünde topun bizde olmasına rağmen yine de mağlup oluyoruz. Futbolcularımı böyle sıkıntılı bir ortamda ortaya koydukları oyundan dolayı kutluyorum.” Diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet