O siyasetçiler kimler?

Ekonomik sıkıntıları bulunan Tetiş Yapı Elazığspor’da Başkan Sedat Karataş ve 2. Başkan Karahan Çelik düzenledikleri basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundular. Başkan Karataş; “Elazığspor’a hainlik edenler kimlerse açıklansın.” dedi.

O siyasetçiler kimler? Spor

İbrahim KARAKULAK

Yaklaşık 5 gündür tesislerde ve stadyumda elektriklerin kesik olduğu belirtilirken, yarınki maçın da oynanamama riski olduğu kaydedildi. Başkan Karataş; “Basit engellerle takımımızın hedefe gitmesi engelleniyor. AKSA tarafından ilk yarıda da Çaykur Rizespor maçı öncesinde elektrikler kesilmişti.”dedi. Karahan Çelik’in ise; “Elazığ Valisi bize; "Ankara’dan, siyasilerden engel olunuyor" dedi. Böyle siyaset olmaz. Elazığspor’u engellemeye çalışanlar kimlerse bu isimler kamuoyuna açıklansın." İfadesinde bulunmasının ardından kamuoyu o siyasetçi ya da siyasetçilerin, kim ve ya kimler olduğunu merak etmeye başladı. İşte Başkan Sedat Karataş ve 2. Başkan Karahan Çelik’in toplantıdaki ifadelerinden bazı kısımlar;

2. BAŞKAN KARAHAN ÇELİK; “ELAZIĞ VALİSİ BİZE; "ANKARA’DAN, SİYASİLERDEN ENGEL OLUNUYOR" DEDİ.”

“Tesislerimizin ve stadyumun elektriği yaklaşık 5 gün önce kesildi. Yarınki maçın oynanamama gibi bir riski var. Futbolcularımız, Samsunspor maçına 3 prim alacakları varken çıktılar. Futbolculara peşinat ödemelerinde eksikliklerimiz var, ödeyemedik. Kulübümüzün toplamda 20 Milyon TL gibi bir borcu kalmış durumda. Buna rağmen şehirden hiç bir kesimden destek alamıyoruz. Elazığ Valisi bize; "Ankara’dan, siyasilerden engel olunuyor" dedi. Böyle siyaset olmaz. Elazığspor’u engellemeye çalışanlar kimlerse bu isimler kamuoyuna açıklansın.”

BAŞKAN SEDAT KARATAŞ; “ELAZIĞSPOR’A HAİNLİK EDENLER KİMLERSE AÇIKLANSIN”

“Basit engellerle takımımızın hedefe gitmesi engelleniyor. İlk yarıda da AKSA tarafından Çaykur Rizespor maçı öncesinde elektrikler kesilmişti. Elazığspor’a hainlik edenler kimlerse açıklansın. Yazıklar olsun. Bunun hesabını bu millet yeri geldiğinde sorar. AKSA 1 günlük de olsa stadyumun elektriklerini açmayı reddetmiş. Bu şehrin taraftarı, insanları bunlara göz yummayacaktır."

Başkan Sedat Karataş ayrıca ellerinde bilgi ve belgelerin olduğunu, duyarsızlığın devam etmesi durumunda kamuoyuna açıklayacaklarını ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet