Elmar ve Tatos oynayacak mı?

Yarınki zorlu müsabaka öncesinde Tetiş Yapı Elazığspor’da Elmar Bjasrnason’un oynayıp oynamayacağı henüz netleşmedi. Bu oyuncu ile sakatlığından kurtulan Tatos’a Teknik Direktör Hüseyin Kalpar şans verirse bu önemli müsabakada sahada olabilecekler.

Elmar ve Tatos oynayacak mı? Spor

 

İbrahim KARAKULAK

Tetiş Yapı Elazığspor’da zorlu müsabaka öncesinde sakat ya da cezalı oyuncu bulunmuyor. Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Gazişehir maçının hazırlıklarında Alpaslan Öztürk ayağında ağrılarından ötürü çalışmaya katılmamıştı. Samsun deplasmanında forma giyemeyen Elmar Bjarnason ise takımdan ayrı düz koşu yaparken, Tatos takımla birlikte çalışmalarını sürdürüyor. Bu 3 oyuncuya Teknik Direktör Hüseyin Kalpar şans verirse, yarınki maçta forma giyebilecekler.

CEZA SINIRINDA SON DURUM

Zorlu 90 dakika öncesinde Elazığspor’da 5 futbolcu sarı kart ceza sınırında bulunuyor. Andreas Tatos, Elmar Bjarnason, Lamine Diarra ve Wellington Tom ve Murat Akça Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü müsabakasında sarı kart görürse,  önümüzdeki hafta deplasmanda oynanacak olan Gaziantepspor maçında cezalı duruma düşecekler.

RAKİPTE CEZALI OYUNCU YOK

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü ekibinde ise cezalı oyuncu bulunmuyor. Sakatlar konusunda da bu ekipte ameliyat olan Junior Jefferson dışında eksik oyuncu yok. Rakip takımda ise 5 futbolcu ceza sınırında bulunuyor.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet