Engelliler girişimciliğe soyunacak!

Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şube Başkanı Metin Fırat, üyelerini her konuda cesaretlendirmeye devam ediyor.  Başkan Fırat, engellilerin girişimciliğe sıcak baktığını ifade ederek, girişimci olmak isteyen engellilere İŞKUR Müdürü Abdullah Balcı tarafından bilgilendirme yapıldığını aktardı.

Engelliler girişimciliğe soyunacak! Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

İş- Kur Müdürü Abdullah Balcı dün TSD Elazığ Şubesine bir ziyaret gerçekleştirerek burada   TSD hakkında  TSD Başkanı Metin Fırat’tan derneğe yönelik bilgiler alarak,  engelli olan dernek üyelerinin  girişimciliğe dair yönelttikleri sorulara yanıt verdi.

ENGELLİ BİREYLER KENDİ İŞLERİNİ KURMAK İSTİYOR

İş- Kur Müdürü Abdullah Balcı’nın TSD’ye gerçekleştirdiği ziyareti sosyal medya hesaplarından paylaşan TSD Elazığ Şube Başkanı Metin Fırat, “Sayın İş- Kur Müdürü Abdullah Balcı Derneğimizi ziyaret ederek üyelerimizi ve bizleri onurlandırdı. Güzel sohbetimiz ve iş hayatına adım atacak engelli bireylerimizin sorularını cevapladı. Engelli bireylerin yanında olduğu için yönetimim ve şahsım adına müdürümüze teşekkür ederim” dedi.  Ziyaretin ardından Müdür Balcı, kendi işlerini kurmak için detaylı bilgi isteyen engelli bireylerle dernek önünde hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet