Uzun: FHGC İlimizin haber çınarıdır!

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı Semih Erdem ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretçilerini kabul etmeye devam ediyor. FHGC’ye dünde Müstakil Sanayici İş adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkan Hasan Uzun hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında  Başkan Uzun, “Cemiyetimiz, İlimizin haber çınarıdır” diyerek cemiyetten övgü ile bahsetti.

Uzun: FHGC İlimizin haber çınarıdır! Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

FHGC ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.  Dün de FHGC’nin hayırlı olsun ziyaretine MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun geldi.  Başkan Uzun’u nezaket ziyaretleri için teşekkür ederek sözlerine başlayan FHGC Başkanı Semih Erdem, “Cemiyetimi z köklü bir dernekti. 30 yıllık bir derneğiz ve üyelerimiz basın çalışanlarından oluşuyor. Amacımız basın çalışanlarının şartlarını daha da iyileştirmek. 24 ocaktaki kongremizin ardından seçilerek bu göreve geldik. Güzel bir konsensüs oluşturduk” dedi.

“HEDEFLEİRMİZİ BİR BİR GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Sözlerini sürdüren Erdem, “Biz basın mensupları olarak birlikte hareket ederek, şehrimizin STK’larını, kamu kurum ve kuruluşlarını daha iyi bir şekilde kamuoyuna tanıtmak istiyoruz. Cemiyetimizin yerini taşımak istiyorduk. Birinci hedefimiz buydu.  Bunu gerçekleştirdik. Yavaş yavaş bir şeyler yapmaktayız.  Cemiyetimizde basın toplantıları yapılsın istiyoruz.  Bunun içinde salonumuzu hazırladık. MÜSİAD başarılı bir STK, sizlerde güzel şeyler yapıyorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

“İNŞALLAH DAHA GÜZEL HİZMETLERİN YAPILACAĞINA İNANIYORUM”

FHGC ‘nin yeni yönetimini tebrik ederek sözlerine başlayan MÜSİAD Başkanı Hasan Uzun, “Cemiyetiniz İlimizin haber çınarıdır. Günümüzün global dünyasında haberin ne demek olduğunu herkes biliyor. Doğru haber ve gazeteciliğin çalışma ahlakı ile ilgili olarak değerli çalışmalar ortaya koydunuz. Buna hem ilin hem de ülkenin ihtiyacı var.  Ben İnşallah daha güzel hizmetlerin yapılacağına inanıyorum. Her zaman cemiyetinizin yanındayız. Bunu özellikle bilmenizi istiyorum.  Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın. Hayırlı hizmetler diliyoruz” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet