Erkek öğrencilerden kadın çalışanlara örnek jest

Yüksek Öğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Ömer Bilginoğlu Yurdunda kalan erkek öğrenciler kendilerine yılın 365 günü kendilerine kahvaltı ve yemek hazırlayan bayan personele 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir jest yaparak,  yurdun mutfağına girip onlar için kahvaltı sofrası hazırladılar.

Erkek öğrencilerden kadın çalışanlara örnek jest Güncel

Erkek öğrencilerin bir kısmı eldivenlerini ve bonelerini takıp yurdun mutfağında hazırlık yaparken, diğer erkek öğrenciler de masanın hazırlanması için çaba gösterdiler. Kendi elleriyle yemekleri hazırlayan erkek öğrenciler, güzel bir sunumla hazırladıkları kahvaltı sofrasına bayan personelleri davet ettiler. Özenle hazırlanan kahvaltı sofrasının ardından mutlulukları gözlerinden okunan bayan personellerde öğrencileri masaya davet ettiler.

Konuyla ilgili görüşlerini ifade eden Ömer Bilginoğlu erkek yurdunda görev yapan bayan personellerden Nurten Çelik ve Havva Dağ da “ Yılın her günü bizler onlar için burada hazırlık yapıyorduk,  bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve onlar bizim için hazırlık yapmışlar. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular. KYK Yurt Müdürü Kayahan Topal,“Kredi Yurtlar Kurumunda kalan öğrencilerin çoğu zaman hayata 1-0 önde başlıyorlar” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Öğrencilerimiz bugün yapmış oldukları bu jestle bunu bir kez daha gösterdiler. Sabah 06.00’dan gece saat 00.00’a kadar yurdumuzda çalışan bayan personellerimiz için onlar bir kahvaltı sofrası hazırladılar. Bu duygularla bir kez daha 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor ve anlamını bulmasını temenni ediyorum” diye konuştu. (Bülten)

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet