Aydemir’e başkan yardımcılığı görevi

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Emrah Aydemir, Bilim Kurulu üyesi olarak görev yaptığı Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonunda başkan yardımcılığına seçildi.

Aydemir’e başkan yardımcılığı görevi Güncel

Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu’nun Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Genel Kurul Toplantısı’nda, Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu’nun yeni dönem Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin de seçimi yapıldı. 
Dünyaca ünlü İngiltere’deki  Daily Mirror Gazetesi’nden Ortadoğu ve Asya’ya kadar duayen gazeteci ve televizyoncuların yer aldığı Genel Kurul’da, Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Emrah Aydemir, başkan yardımcılığı görevine seçilerek önemli bir görev üstlendi. Genel Kurul’da seçilen yeni Yönetim Kurulu’nda Kanal Avrupa Televizyonu Türkiye Temsilcisi (Almanya) Ahmet Tübcel de yeniden başkanlık görevine seçildi.  Akademik çalışmaları, uluslararası organizasyonlardaki konferansları ve görevleriyle başarılı çalışmalara imza atan Aydemir’e yeni görevinde başarılar dileriz. (Bülten)

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet