Gakgo Balıkesir’de

Balıkesirspor Baltok maçının ilimizdeki hazırlıklarını bugün gerçekleştirdiği antrenman ile tamamlayan Elazığspor’da kafile Balıkesir’e gitti. Balıkesirspor kadrosunda 21 futbolcu yer aldı.

Gakgo Balıkesir’de Spor

İbrahim KARAKULAK

Geçtiğimiz hafta Denizlispor karşısında farkı kaçıran buna rağmen haftayı 3 puanla kapatan Tetiş Yapı Elazığspor Cumartesi günü önemli bir mcüadeleye çıkacak. Play-off rakibimiz olan Balıkesirspor Baltok ile karşılaşacak olan temsilcimiz bugün kendi tesislerinde bu zorlu 90 dakikanın ilimzideki son çalışmasını yapmıştı. Bordo-beyazlılar bu antrenmanın ardından Balıkesir’e gitti.

SONER ŞAHİN YOK

Elazığspor’da  kafile saat 14.35’te tarifeli uçakla önce İstanbul’a daha sonra ise İstanbul’dan karayoluyla Balıkesir’e geçti. Soner Şahin’in sakatlığı nedeniyle yer almadığı Balıkesirspor Baltok maçı kafilesinde Teknik Direktör Hüseyin Kalpar kadroda 21 futbolcuya yer verdi.

21 OYUNCU KAFİLEDE YER ALDI

Temsilcimizde Balıkesirspor Baltok mücadelesi için kadroda bulunan futbolcular şöyle; Ahmet Sabri Fener, Ahmet Doğan, Adem Alkaşi, Ali Fırat Okur, Alpaslan Öztürk, Andreas Tatos, Canberk Dilaver, Emre Öztürk, Serkan Kurtuluş, Halil İbrahim Pekşen, İoan Hora, Kadir Bekmezci, Lamine Diarra, Mehmet Yiğit, Mertan Caner Öztürk, Muhamed İldiz, Murat Akça, Orhan Şam, Sezgin Coşkun, Theodor Elmar Bjarnason ve Wellington Brito Da Silva.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet