Gürtürk’ten FHGC yönetimine ziyaret

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyetini ( FHGC) ziyaret ederek yeni yönetime başarılar diledi.

Gürtürk’ten FHGC yönetimine ziyaret Güncel

Haber: Faik AKGÜN

FHGC ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. FHGC’yi ziyaret eden son isim Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk oldu. Gürtürk, Semih Erdem’in FHGC başkanlığına seçilmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek Erdem ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılar diledi. Erdem ise ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan Elazığ Her Yerde Okuyor kampanyasını çok beğendiğini ve şehir adına çok önemli bir kampanya olduğu ifade ederek, “Başlatmış olduğunuz bu kampanya dolayısıyla sizleri tebrik ederken kampanyanın tüm Türkiye’ye de örnek olmaya başladığını belirtmek istiyorum. Son olarak Samsun 8 Şubat tarihi itibariyle aynı kampanyayı başlatmış bulunuyor. Umarım bu kampanya tüm yurda yayılır. Sizin bu başarılarınız bizleri gururlandırıyor. İnşallah tek öğretimde de ciddi bir başarılar ortaya koyacaksınız. Birlik ve beraberlik içerisinde Elazığ için her şeyi başarabileceğimize inanıyorum. Yapacağınız her türlü projede yanınızda olduğumuzun da bilinmesini istiyorum.” dedi.

“OKUMAYI BİR DAVRANIŞ BİÇİMİNE DÖNÜŞTÜRECEĞİZ”

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ise yaptığı değerlendirmede  “Semih Bey yıllardır basının içinde olan bir isimdir. Kendilerine ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılar diliyorum.  Kendileri basın alanında ilimize çok önemli bir hizmet veriyorlar. Elazığ’da biz birlikte yürüyoruz. Başlatmış olduğumuz kampanyaya sundukları hem maddi hem de görsel ve yazılı destekleri dolayısıyla kendilerine teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız ve eşi hanım efendinin birlikte başlattıkları okuryazarlık seferberliği kapsamında oluşturulan komisyonda başkanımız ile birlikte çalışacağız.  Elazığ’da okuryazar sayısını birlikte arttıracağız.  Okumayı Elazığ’da bir davranış biçimine dönüştüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet