En güzel aşk; Elazığspor!

Elazığspor’da Balıkesirspor Baltok mücadelesinin hazırlıkları devam ediyor. Temsilcimiz bugün taktik antrenman yaptı. Soner Şahin takımdan ayrı çalışmasını sürdürdü... Öte yandan bordo-beyazlı taraftarlar Sevgililer Günü’nde teknik heyete ve futbolculara çiçek verdi, tatlı ikram etti, meşaleler yakarak bordo-beyaz aşklarını dile getirdi.

En güzel aşk; Elazığspor! Spor

İbrahim KARAKULAK

 

Tetiş Yapı Elazığspor Balıkesirspor Baltok ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Bordo-beyazlı temsilcimiz günü tek çalışma yaparak tamamladı. Bugün kulüp tesislerinde saat 13:00’te yapılan idmanda futbolcular taktik çalışmaya tabi tutuldular. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ve yardımcıları yönetiminde yapılan antrenmanda tüm futbolcular yer alırken, Soner Şahin takımdan ayrı çalıştı. Temsilcimiz yarın gerçekleştireceği son çalışmanın ardından hazırlıklarının Elazığ etabındaki bölümünü tamamlayarak havayoluyla saat 14:35’te İstanbul’a ardından karayoluyla Balıkesir’e geçecek.

ELAZIĞSPOR SEVİSİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

Öte yandan Efsaneler Taraftar Grubu bugün Elazığspor’un dünkü antrenmanını ziyaret etti. Yaklaşık 50 kişilik grup kulüp tesislerine gelerek tezahürat ve meşalelerle bordo-beyazlı temsilcimizi desteklediler.Tezahüratların ardından taraftar grubu yöneticileri ve üyeleri 14 Şubat Sevgililer günü nedeniyle teknik heyete ve futbolculara çiçek verdiler. Teknik heyet ve futbolculara tatlı ikram eden taraftarlar  daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet