Vali Kaldırım’dan anlamlı bir hizmet daha

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın kurduğu Harput Vakfı anlamlı bir hizmete daha imza atarak Vakfın gelirlerinden üniversitede okuyan kız öğrencilere karşılıksız burs imkanı sunacak.

Vali Kaldırım’dan anlamlı bir hizmet daha Güncel

Haber: Songül DURSUN

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım göreve geldiği günden beri hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın kurduğu Harput Vakfı  birçok yeniliğe imza attığı gibi Elazığlı kız öğrencilere burs kampanyasıyla yeni bir hizmet daha sunuyor.

Vali Kaldırım kampanyayı sosyal medya hesabından duyurarak “Valilik olarak anlamlı bir hizmeti daha başlatıyoruz. Valiliğimize bağlı Harput Vakfı olarak gelirlerimizden üniversite okuyan belli sayıda Elazığlı kız öğrencilerimize karşılıksız burs hizmeti sunacağız. Hayırlı olsun…” şeklinde açıkladı.

Vakıf kurulduğundan beri Harput’ta yürütülen turizm faaliyetleri yeni bir ivme kazanarak birçok çalışma gerçekleştirdi. Vakıf kapsamında kurulan ekipler Harput’taki cami ve türbeleri temizleme çalışmaları gerçekleştirmiş, Harput’un  gelen yerli ve yabancı misafirlere daha iyi tanıtılması için Harput Vakfımız bünyesinde 15 kişilik ekip kurmuştu. Ayrıca önümüzdeki günlerde ilimizin de katılımcılar arısında yer aldığı Cidde, Almanya, Amerika-Miami fuarlarında Harput Vakfı'nın öncülük edeceği bildirilmişti

Yapılan açıklamada 19.02.2018 saat 20:23 ten itibaren online olarak  www.harputvakfi.org adresinden başvuruların gerçekleştirilebileceği duyuruldu

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet