Belediye emeklileri unutmadı

Elazığ Belediyesi’nin emekliler için düzenlediği gece davetlilerden büyük beğeni aldı.

Belediye emeklileri unutmadı Güncel

Haber: Faik Akgün

Elazığ Belediyesi tarafından Mamurat-ül Aziz Salonu’nda Tüm İşçi Emeklileri Derneği üyeleri için bir gece düzenlendi. Geceye Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Tüm İşçi Emeklileri Derneği Elazığ Şube Başkanı Mehmet Kayabaş ve çok sayıda davetli katıldı. Kendileri için düzenlenen gece ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan emeklilerElazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a kendilerini hatırladığı için teşekkür ettiler.

KAYABAŞ KURA MÜJDESİ VERDİ

Emekliler için düzenlenen gecenin açılış konuşması Tüm İşçi Emeklileri Derneği Elazığ Şube Başkanı Mehmet Kayabaş tarafından yapıldı. Sözlerine Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ederek başlayan Kayabaş derneklerinin yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Kayabaş Emeklilerin hayatını daha da kolaylaştırma adına yapmış oldukları çalışmaları sürdürdüklerini belirtti. 363 konut ile ilgi kuralarının mayıs ayında çekileceği müjdesini de veren Kayabaş emeklilere derneklerine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederek açıklamasını sonlandırdı.

SİZLERDEN BİRİ OLARAK ARANIZDA BULUYORUM.

Kayabaş’ın ardından değerlendirmelerde bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise “Şehir buluşmaları programı çerçevesinde siz değerli büyüklerimiz ile birlikte olduk. Emekli olmak insanın hayatında ulaşmak istediği en önemli evrelerden biridir. Bunu emekli olmayı başarmış biri olarak çok iyi biliyorum.  44 yaşında emekli oldum. Emekliliğe erken ulaştım. Sizlerden biriyim. Sizlerden biri olarak aranızda buluyorum. En verimli olduğunuz yılları devletimize hizmet olarak harcadınız. Sizler bu ülkenin dinamiklerisiniz. Sizler bu ülkenin gelecek nesillere aktarılması için mücadele veren insanlarsınız. Sizler ülkesine hizmet etme aşkından bir an olsun geri durmayan insanlarsınız.  Biz bir büyüğümüz bir bardak su istediğinde o suyu getirip sevaba nail olmak için yarışan bir milletiz. Sizlerin tebessüm etmesi bizlerin çalışma gayretini arttırır.” dedi

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet