Başkan Akpınar, eğitim konusunda çok hassas!

Eğitimci biri olan Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, eğitim konusundaki hassasiyetini hemen her platformda dile getirerek, eğitim alanlarında hizmete geçirilen yatırımları titizlikle incelemeye devam ediyor.  Başkan Akpınar, sadece hizmetleri incelemekle kalmıyor, ilçe halkı ile sık sık bir araya da geliyor.

Başkan Akpınar, eğitim konusunda çok hassas! Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar’ın eğitime verdiği önemi bilmeyen yok denecek kadar azdır. Başkan Akpınar, özellikle eğitimle ilgili bir hizmet ortaya çıktığı anda bunu hassasiyetle takip ediyor.

AKPINAR, BİR EĞİTİMCİ OLARAK EĞİTİM HİZMETLERİNİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR!

Nitekim bu anlamda geçtiğimiz günlerde de Kovancılar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek çevre düzenlemesini ve de okul bahçesine inşa ettikleri semt sahasında incelemelerde bulundu. İnceleme ziyareti kapsamında kısa bir değerlendirmede de bulunan başkan Akpınar, “Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almaları için çalışıyoruz” dedi. Ayrıca başkan Akpınar eğitimci olduğu günlere atıfta bulunarak 25-30 yıl önce Yarımca Ferrokrom ilköğretim okulunda eğitim verdiğimiz öğrencilerinin kendisine ziyarette bulunmasından son derece hoşnut olduğunun notunu da sosyal medya hesaplarından şu notla paylaştı: “25- 30 yıl önce eğitim verdiğimi öğrencilerim, bugün ziyaretimize geldiler. Kendilerine teşekkür ediyor, hayatlarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞ TALEPLERİNİ AKTARDI

Başkan Akpınar, hizmetleri incelemek dışında sık sık İlçe halkı ile de buluşuyor. Bu manada; esnaf ve vatandaşlar ile kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Toplantı sırasında Akpınar, “Vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik, taleplerini aldık. Göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde görüşlerini bildirdi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet