Kaldırım: İlimizin katma değeri yükselecek!

Vali Çetin Oktay Kaldırım, İlimize büyük bir teknoloji transferi ve katma değer sağlayacak bir projenin hayata geçeceğini müjdeledi.

Kaldırım: İlimizin katma değeri yükselecek! Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

Vali Çetin Oktay Kaldırım, İlimize geldiği günden itibaren yatırımcıları İlimize çekmeye devam ediyor. Bu bağlamda Vali Kaldırım, gerek yerli gerekse de yabancı yatırımcılara sürekli İlimiz hakkında ve İlimizde yapılacak yatırımlarla ilgili bilgilendirmeye devam ediyor.

DEV YATIRIMIN TEMELİ ÇOK YAKINDA ATILACAK!

Vali Kaldırım, sosyal medya üzerinden geçtiğimiz günde Katarlı yatırımcıları İlimizde yatırım yapacağını müjdeledi.  Vali Kaldırım, “ Dev yatırım başlıyor. Katarlı Bader&Flora Holding ve Sezgin Motor işbirliğiyle yeni nesil elektrikli motor üretimi için son değerlendirme toplantısını yaptık. İlimize çok büyük teknoloji transferi ve katma değer sağlayacak projenin temelini bir aya atıyoruz. Hayırlı olsun” diyerek projenin bir ay içerisinde hayata geçeceğini müjdeledi. Bu gelişmeler İlimizde birde heyecan oluşturdu. İlimizde yeni nesil teknolojik ürünlerin hayata geçecek olması son derece olumlu karşılandı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet