Protokolde zafer sevinci

Milletvekilleri Ömer Serdar ve Ejder Açıkkapı ile Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Denizlispor zaferine protokol tribününden şahitlik etti. Bu 4 isim karşılaşmanın ardından galibiyetin önemine vurgu yaptı.

Protokolde zafer sevinci Spor

İbrahim KARAKULAK

Tetiş Yapı Elazığspor’un Denizlispor’u Lamine Diarra’nın golü ile 1-0 yendiği mücadeleyi İnsan Hakları Komisyonu Başkanı AK Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da protokol tribününden takip etti.

“ELAZIĞSPOR’UN YANINDA OLDUK VE OLMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ”

Temsilcimize desteklerini sürdüren Milletvekilleri Serdar ve Açıkkapı, karşılaşma esnasın kaçan gollerin ardından büyük heyecan yaşadılar. Maçın ardından da büyük mutluluk yaşayan iki isim, alınan galibiyetin önemine vurgu yaptılar. Milletvekili Ömer Serdar, zor bir karşılaşma olduğunu, yönetim, teknik heyet ve futbolcuları tebrik ettiğini, bordo-beyazlılar için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını ifade ederek, Süper Lig yolunun açılması temennisinde bulundu. Milletvekili Ejder Açıkkapı da ikinci yarıda takımın çok iyi organize olduğunu, her zaman Elazığspor’un yanında olduklarını ve de olmaya devam edeceklerini belirterek, hedefin ilk etapta play-off olduğunu vurgulayarak alınan galibiyetten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

“ELAZIĞ HAK ETTİĞİ YERLERE GELECEK”

Temsilcimizin iç sahadaki maçlarını kaçırmayan ve bordo-beyazlılara kaynak noktasında desteklerini sürdüren Vali Çetin Oktay Kaldırım da protokol tribünün de zaman zaman heyecanlı anlar yaşadı. Golden sonra da büyük sevinç yaşayan Vali Kaldırım,takımın ikinci yarıda çok iyi bir futbol ortaya koyduğunu, takımın iyi yolda olduğunu, Elazığ’ın hak ettiği yerlere geleceğini belirterek, Denizlispor’u da misafirperver bir şekilde ağırladıklarını sözlerine ekledi.

TARAFTARIN DESTEĞİNİ İSTEDİ

Takıma verdiği katkılarla taraftarın gönlünde taht kuran Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da, transferlerle birlikte temsilcimizin daha fazla uyum içine girdiğini, hep birlikte Elazığspor’u en iyi yere taşımaya gayret edeceklerini dile getirirken, taraftara da seslendi. Başkan Yanılmaz; “Seyircilerimizi daha fazla miktarda tribüne davet ediyorum. Şu andan itibaren  12. oyuncu olarak takım tribünlerde ne kadar destek alırsa o kadar daha iyiye doğru gidecek.”dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet