Denizli maçı öncesi miniklerden tatlı moral

Tetiş Yapı Elazığspor, Denizlispor mücadelesi öncesinde minik ziyaretçilerini ağırladı. Futbolcu abileri ile bir araya gelen Bahçeşehir Koleji öğrenciler, büyük mutluluk yaşadı. Ziyarette Başkan Sedat Karataş da öğrencilerle yakından ilgilendi.

Denizli maçı öncesi miniklerden tatlı moral Spor

İbrahim KARAKULAK

Spor Toto 1. Lig'in 21.haftasında Tetiş Yapı Elazığspor Denizlispor ile zorlu bir mücadeleye çıkacak. Bu önemli  karşılaşma öncesinde bordo-beyazlı futbolcular, geçtiğimiz gün minik öğrencilerle bir araya gelerek moral depoladı.

BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

Bu kapsamda Elazığ Bahçeşehir Koleji okul öncesi öğrencileri Elazığspor Kulübü Tesisleri'nde öğretmenleri nezaretinde futbolcular ve kulüp idarecileri ile bir araya geldiler. Ziyarette Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş, 2. Başkan Karahan Çelik, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, teknik heyet, futbolcular, Atatürk Stadyumu Müdürü Murat Ertürk, Bahçeşehir Koleji İlkokul Müdür Yardımcısı Eda Gürocak, Sınıf Öğretmenleri Fikri Recep Taşdemir, Fuat Bayraktar, Zeynep Yıldız, Beden Eğitimi Öğretmeni Özge Kılıç ve öğrenciler katıldı.  Uzun uzun futbolcu ağabeyleriyle sohbet edip merak ettikleri soruları yönelten minikler, oyuncularla bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler. Daha sonra öğrenciler futbolculara tatlı ikramında bulundu. Renkli görüntülerin yaşandığı ziyarette ayrıca başkan Sedat Karataş öğrencilerle yakından ilgilenip sohbet etti.

KILIÇ'TAN TAKIM OYUNUNA VURGU

Konuyla ilgili Beden Eğitimi Öğretmeni Özge Kılıç tarafından yapılan açıklamada; “Elazığspor Kulübümüzü öğrencilerimizle birlikte ziyaret ettik. Denizlispor maçı öncesinde futbolcuların motivasyon anlamında minikler futbolcu abileri ile birlikte zaman geçirdiler.  Futbolcu abileri   ile hatıra fotoğrafı çektiren çocuklarımız bol bol imza da aldılar. A takımı ziyaretimizde çocuklar televizyonda gördükleri, örnek aldıkları sporcu abilerinin takım oyununun başarıya ulaşması için zekanın, azmin ve başarının ne kadar  önemli olduğunu gördüler. Elazığ Bahçeşehir Koleji olarak  misafirperverliklerinden dolayı kulüp başkanımız, teknik ekip, futbolculara ve değerli velimiz Adem Alkaşi'ye teşekkür ederiz.”dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet