Sabuncu, FHGC’nin yeni yönetimini övdü

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı Semih Erdem ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Cemiyete bir diğer nezaket ziyareti gerçekleştiren isim İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu oldu. Sabuncu,  FHGC Başkanı Semih Erdem’in ve yönetiminin gazeteciliğe ve gazetecilik etiğine katkı sunacağına inandığını aktardı.

Sabuncu, FHGC’nin yeni yönetimini övdü Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

FHGC’nin yeni yönetimi ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Cemiyetin dünkü ziyaretçisi de İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu oldu. Ziyaret sırasında ilk sözü alan ev sahibi FHGC Başkanı Semih Erdem oldu. Erdem sözlerine nezaket ziyaretlerinden dolayı Mehmet Sabuncu’ya teşekkür ederek başladı.

“İŞİNİZ KOLAY DEĞİL, HİZMET ALANINIZ ÇOK GENİŞ”

Erdem, “İl Özel İdaresi bilindiği gibi İlimizde en büyük hizmeti yapıyor 552 köyümüze hizmet ulaştırıyor.  Onların suyu, yolu ve de altyapıları ile ilgileniyor. İlimizin en büyük kamu kurumusunuz. Bizde basın camiasını temsilen sizlerin yürüttüğü faaliyetleri duyurmaktayız. Bu görevimi icra ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Sizlerin işleri kolay değil, 10 ilçe ve de bu 10 ilçenin 552 köyüne başarılı bir şekilde hizmet üretmeye devam ediyorsunuz. Bu sene pek kar yağışı olmadı. Keşke olsaydı ve yollardan karları kaldırmak içinde mücadele etseydiniz. Ben sizlere bu nazik ziyarette bulunduğunuz için teşekkür ediyorum” dedi.

“BEN GAZETECİLİĞE KATKI SAĞLAYACAĞINIZI BİLİYORUM”

FHGC’nin köklü bir cemiyet olduğunu vurgulayarak sözlerine başlayan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu ise; “Değerli başkanım Elazığ’ın en köklü bir cemiyetine başkan olarak seçildiniz. Bende seçildiğiniz ve iyi bir ekip kurduğunuz için sizi tebrik etmek istedim. Elazığ’ın üzerinde medyanın da gazetecilerinde etkisinin farkındayız. Sizlerde deneyimli bir gazetecisiniz ve deneyimli bir ekip oluşturdunuz. Bu konudaki kültürünüz herkes tarafından biliniyor. Ben İlimizdeki gazeteciliğe ve gazeteciliğin etiğine katkı sağlayacağınızı biliyorum.  Ekibinizde güzel. Cenab-ı Allah mahcup etmesin ve de güzel hizmetler yapmanızı nasip etsin” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet