Elazığspor hakkında ne dediler?

Elazığspor ile karşılaşacak olan Denizlispor, Denizli’deki son antrenmanını yaptı. Teknik Direktör Reha Erginer ayrıldığının yaşandığı yeşil-siyahlılarda futbolcular, Elazığspor ile ilgili açıklamalarda bulundular.

Elazığspor hakkında ne dediler? Spor

Futbolcular, sportif direktör Bülent Ertuğrul ile eski futbolcu Mustafa Keçeli yönetiminde Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri'nde koordinasyon çalışması ile bu ildeki son çalışmasını gerçekleştirdi. İdman öncesi Sportif Direktör Bülent Ertuğrul, futbolcularla bir toplantı yaptı.

“ELAZIĞSPOR ZOR BİR RAKİP”

Son antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mehmet Akyüz, çalışmaların iyi gittiğini belirtti. İhlas haber ajansının haberine göre Akyüz; “Yönetim ile hoca arasında bir ayrılık oldu. Denizlispor için hayırlısı neyse o olsun. Daha önümüzde çok uzun maçlar var. Maraton uzun ve inşallah bu durumu takım halinde düzeltiriz. Denizlispor’u yukarılara taşımak için çalışıyoruz. Arkadaşlar da iyi çalışıyor. İyi bir seri yakalarsak üst sıralara çıkarız. Elazığspor zor bir rakip. Elimizden geleni yapacağız” dedi.

“EN ÖNEMLİ MAÇ ELAZIĞSPOR MAÇIDIR”

Elazığspor deplasmanın kendileri için hayati bir önem taşıdığını dile getiren İsmail Odabaşı; “Elazığspor maçı çok zor bir maç. Geçen hafta bizim için ileriye dönük hedefleri olan hayati bir maçı kaybettik. Şuan futbolcular olarak taraftarın yüzüne bakacak halde değiliz. Elazığspor’un hali ortada. Bizim durumumuz ortada ve birlikte mücadele ettiğimiz sürece herkes herkesi yenebiliyor. Bu kaostan çıkmak zorundayız. Bunun için en önemli maç Elazığspor maçıdır” şeklinde konuştu.

“ELAZIĞSPOR MAÇINDA ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Elazığspor karşılaşmasını da değerlendiren Cenk Güvenç; “Önümüze bakacağız. Şu an sadece Elazığspor karşılaşmasını düşünüyoruz. Yönetim ve Reha Erginer karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdılar. Bu olay bizi fazla etkilemeyecektir. Zor bir dönemdeyiz. Bizler saha içerisinde elimizden geleni yapmaya adapte olduk. Eskişehirspor maçında hakem hatasıyla penaltıdan bir gol yedik. Yarım pozisyondan 2 farklı geriye düştük. Çok iyi oynamıştık ama olmadı. Beni asıl üzen taraftara istediğimiz sonucu veremedik. Takıma yeni katılan arkadaşlarımız var. Onlar fazla idman yapamadan maça çıktılar. Elazığspor maçında elimizden geleni yapacağız. Taraftarımız bizi Eskişehirspor maçında olduğu gibi desteklerse bu günleri geride bırakırız. Artık önümüze bakacağız. Tek isteğimiz bir an önce çıkışa geçmek” diye belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet